Zaloguj się do konta

Zapraszamy do nowego koła wędkarskiego w Sztumie

utworzono: 2012/03/08 10:23
stubek

Czesc wszystkim, zapraszam do zapisywania sie nie tylko na stronie nowego koła wędkarskiego w Sztumie (koło nr 25), ale równiez do wykupywania składek na 2012 rok u naszego skarbnika. Niedługo pojawi sie na tej stronie zdecydowanie więcej informacji o samym kole, jego władzach, zebraniach oraz wielu innych rzeczach dotyczacych naszego koła jak i orgaznizowanych imprez. Pozdrawiam serdecznie, rafał [2012-03-08 10:23]

mlodystm

Odpowiedz mi kolego , jakie koszty są na PZW w tym roku ? bez sprzętu pływającego, mam 20lat, ucze się, i musiałbym odnowić karte tj wpisowe chyba na nowo ?
[2012-03-08 10:42]

uzar007

Fajnie by było jakbyś podał stronę tego kola:)
[2012-03-08 11:11]

IREK44

Witam , zbyt mało informacji na temat nowego kola gdybyś mógł bardziej obszernie podać coś na ten temat . Pozdrawiam
[2012-03-08 15:21]

stubek

witam, strona została utworzona w dniu wczorajszym, więc jest w rozbudowie, oto link: http://kolo25sztum.wedkuje.pl 

Systematycznie, bedziemy uzupełniac stosowne dane, a co do samych informacji o nowym kole Panie Irku równiez w niej zamieszcze. pozdrawiam serdecznie

[2012-03-08 20:50]

mlodystm

witam, strona została utworzona w dniu wczorajszym, więc jest w rozbudowie, oto link: http://kolo25sztum.wedkuje.pl 

Systematycznie, bedziemy uzupełniac stosowne dane, a co do samych informacji o nowym kole Panie Irku równiez w niej zamieszcze. pozdrawiam serdecznie

Kolego odpowiesz mi na pytanie zadane wyżej ?
[2012-03-08 22:13]

stubek

Czesc, zapraszam na stonę naszego koła w zakładce SKŁADKI znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. A odnowienie karty, to pewnie chodzi Ci o czlonkowska?? Jesli tak to trzeba bedzie ujścic wpisowe:) Pozdrawiam

[2012-03-08 22:44]

Roxola

Witam
Mam pytanie odnośnie zawodów wędkarskich, a dokładniej:
- ile jest zaplanowanych w roku
- na jakiej wodzie
- czy zamierzacie promować swoje Koło na zawodach Okręgowych.
- czy jest, bądź nosicie się z zamiarem utworzenia szkółki wędkarskiej dla młodzieży.
Pozdrawiam

[2012-03-08 23:56]

stubek

Witam
Mam pytanie odnośnie zawodów wędkarskich, a dokładniej:
- ile jest zaplanowanych w roku
- na jakiej wodzie
- czy zamierzacie promować swoje Koło na zawodach Okręgowych.
- czy jest, bądź nosicie się z zamiarem utworzenia szkółki wędkarskiej dla młodzieży.
Pozdrawiam

Witaj, wszelkie informacje o zaplanowanych zawodach oraz miejscach w jakich będa się odbywały umieszcze na stronie  http://sztum.wedkuje.pl

Oczywiście będziemy promowac swoje koło na zawodach okregowych, własnie dlatego utworzylismy nowe koło wedkarskie:)

co do szkółki dla młodzieży juz działamy w tym temacie mamy juz kilku chetnych, stawiamy na rozwój młodzieży i promowanie wędkarskiego hooby wśród nich.

pozdrawiam serdecznie

[2012-03-09 23:13]

stubek

Czesc, zapraszam na stonę naszego koła w zakładce SKŁADKI znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. A odnowienie karty, to pewnie chodzi Ci o czlonkowska?? Jesli tak to trzeba bedzie ujścic wpisowe:) Pozdrawiam

STRONE NOWEGO KOŁA PZW nr 25 w Sztumie ZNAJDZIEMY POD ADRESEM:

http://sztum.wedkuje.pl

Zmiana została wprowadzona przez redakcje wedkuje.pl

[2012-03-10 10:22]

IREK44

Bardzo serdecznie dziękuję za informację. Pozdrawiam
[2012-03-10 14:38]

Chrypa

Wiąże spore nadzieje z nowym kołem. Mam nadzieję, że te koło będzie żyło zdecydowanie mocniej niż te poprzednie ( o ile można powiedzieć że te poprzednie wogóle żyło ).

Jednak żeby tak było to potrzebujemy sprawnie działającej bazy danych takich jak dobrze działająca stonka.

Musimy mieć tu wszystkie potrzebne dane:

Potrzebujemy wiedzieć komu wysyłac zdjęcia ?

Jak zgłaszać rekordy ( mam na myśli złowione ryby ), czy będzie administrator strony ( tak byłoby lepiej )? Ktoś musi weryfikować te dane informacje powinny być podawane w podobnej formie.Czy każdy sam będzie mógł zamieścić zdjęcia ? itd.

[2012-03-12 02:51]

Chrypa

Myślę, że dobrym pomysłem dla uwiarygodnienia działalności NOWEGO koła mogłoby być zamieszczanie zdjęć z zarybień podlegającym nam jezior a dokładnie to jeziora.

Myślę, że w ten sposób zbudujemy większe zaufanie dla członków koła.

Oczywiście to jest tylko jedna z propozycji.

[2012-03-12 02:59]

kuli87

Myślę, że dobrym pomysłem dla uwiarygodnienia działalności NOWEGO koła mogłoby być zamieszczanie zdjęć z zarybień podlegającym nam jezior a dokładnie to jeziora.

Myślę, że w ten sposób zbudujemy większe zaufanie dla członków koła.

Oczywiście to jest tylko jedna z propozycji.

A więc tak. Administratorem strony koła nr. 25 w Sztumie na portalu wędkarskim jest pan Rafał.Jeżeli kolego chodzi o zarybienia to jest informacja na stronie koła zakładka zarybienia 2012r. Są tam wyszczególnione jeziora powiatu sztumskiego co ile i gdzie będzie wpuszczane, jest również informacja że zarybienia będą fotografowane i na pewno to zobaczymy oczywiście również bedzie można uczestniczyć w tym zdarzeniu. To jest link do strony " www.sztum.wedkuje.pl " na razie strona jest w budowie. Poza tym  zapraszam do zarejestrowanie się w nowym kole bo widze że widnieje koło "pzw sztum" a to stare koło, nowe koło to :

Koło PZW nr 25 przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół w Sztumie 

Serdecznie zapraszamy [2012-03-12 19:20]

stubek

czesc wszystkim:) dziekuje Grześ za wsparcie. Potwierdzam powyższe informacje i również zapraszam do zapisywania się do Nowego koła w sztumie, wszystko juz jest przygotowane. Co do samej strony, jestem jej administratorem, będe starał sie zamieszczac filmiki , zdjęcia z zarybień w naszym kole - jednak jak większośc z nas pracuje i może się okazać, że nie będe obecny przy jakims zarybianiu. Jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście WY  koledzy brali udział w zarybieniach o których informacje można zdobyc ze strony PZW Okręg Elbląg i nagrywali je czy robili zdjęcia. Adres mailowy do mnie: barrel2@wp.pl (BARREL), pomysle o adresie mailowym podobnym w tytule do nazwy koła, ale to z czasem. Dlaczego z czasem, ponieważ bardzo chcielibysmy miec jakąś nazwe np. OKOŃ, ale okręg postawił warunek, że koło musi sie nieco rozwinąc, może sie tak stać dzięki aktywności Was szanowni koledzy:) Strona którą tu utworzyłem dzieki uprzejmości redakcji wedkuje.pl została stworzona w celu lepszego obiegu informacji w naszym kole, ale wiedzcie, że będzie jeszcze strona, którą będą zawiadywać nasz Prezes Grześ i jego zastepca Robert, jest w trakcie budowy. Niemniej uważam, że im więcej informacji tym lepiej. prawdopodobnie jednak na tamtej stronie nie będzie forum, że będzie to tylko strona informacyjna, uważam jednak, że forum jest nam potrzebne do wymiany informacji, spostrzeżeń, chwalenia się rekordowymi okazami ale i do zwykłego umawiania się:) Zapraszam Was Szanowni koledzy do inicjatywy w rozbudowie strony tej tutaj na wedkuje.pl piszcie do mnie, bede umieszczal wszelkie informacje dotyczace działalności naszego koła, będe brał pod uwage wszelkie sugestie a wszystko po to, by nowe koło stało sie nasza dumą. Pozdrawiam serdecznie, Rafał S. 

[2012-03-12 21:54]

kuli87

Ja ze swojej strony mogę obiecać uczestnictwo w zarybieniach jezior powiatu sztumskiego i uwiecznienie ich poprzez filmy i zdjęcia. ;D [2012-03-12 22:03]

mlodystm

http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/1345639,dzierzgon-klusownik-w-kuksach,id,t.html#e694bfe5027dd0fb,1,3,8 [2012-04-02 12:26]

stubek

jeszcze troszke i będzie nieco bliżej słychac o łapanych kłusownikach:) Pozdrawiam serdecznie [2012-04-02 23:14]

Kowal73

[2012-04-16 23:44]