Zaloguj się do konta

Zapraszam Wszystkich Wedkarzy....

utworzono: 2010/04/03 16:23
Mariusz-Pila

Witam Chciałbym Wam Drodzy Koledzy Zaproponowac Bardzo Fajne Łowisko Pstragów...

Panuje Tam Zawsze Bardzo Miła Atmosfera...

Podaje Wam Link Strony Na Łowisko.. http://www.pstrag.xl.pl/

Zapraszam Wszystkich Kolegow I Zycze Udanych Połowów...

Pozdrawiam...

[2010-04-03 16:23]

dariuszdyl

A czy to nie powinno być w ogłoszeniach. Łowienie w tuczarni, nie dziękuję, to tak jakby myśliwy poszedł zapolować na jelenia w hodowli. I jeszcze to że od razu muszę płacić za rybę której jeszcze nie złowiłem, ja chcę zapłacić za możliwość łowienia i dopiero jak będę chciał zabrać rybkę to wtedy za nią zapłacę. I najważniejsze pytanie, jaką dajecie gwarancję że ktoś kto zapłaci za te 2 kg ryby którą wpuścicie, wyjedzie z tymi 2 kg z Waszego łowiska.
Od czasu do czasu jeżdżę na łowiska komercyjne, duże stawy lub jeziora i jeszcze nigdzie nie spotkałem się z obowiązkiem wręcz NAKAZEM zabierania ryb które złowię. Płacę np. 30 PLN za cały dzień łowienia, a na niektórych 5 PLN za godzinę i jeżeli mam ochotę zabrać rybę którą złowię to wtedy płacę za kilogram żywej ryby cenę ustaloną przez właściciela łowiska.  [2010-04-04 10:21]

Mariusz-Pila

Poczytaj Sobie Regulamin Na Stronie To Bedziesz Wszystko Wiedzial...

Kazdy Wedkarz co wchodzi na łowisko placi za 2kg ryb ktore pracownik wpuszcza do łowiska a ty masz 3h i tyle co zlapiesz jest twoje mozesz zlapac 10kg a mozesz nic nie zlapac

[2010-04-04 11:18]

Dla mnie to kicha.
[2010-04-04 21:32]

jajaca

Kolego fajnie że zapraszasz na fajne łowisko, ale jeśli mogę to radzę ci byś zrobił dwie oddzielne strony sprzedaż ryb i łowisko te dwie działalności się gryzą ze sobą i łowisko jest mniej fajne przynajmniej dla mnie. Korzystam z łowisk specjalnych i cenie je za atmosferę brak presji i warunki dla ryb zbliżone do naturalnych. Na tym łowisku widzę słabe fotki zbiorników za to są okazałe lodówki na kołach i budynki gospodarcze. Strona ta jest jak najbardziej atrakcyjna dla handlowców, lecz wędkarz nie będzie przekonany by to miejsce odwiedzić, a może właśnie warto i strona powinna zachęcać do odwiedzenia gospodarstwa. Mnie osobiście nie przekonała a wręcz przeciwnie odniosłeś odwrotny skutek od zamierzonego

Co do opłat to inna bajka jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził jeden woli krzesło drugi taboret.

 

Nie chciałbym byś odebrał moją wypowiedz, jako że cię pouczam albo obrażam nie jest to moim zamiarem, odpowiadam na zaproszenie i dzielę się spostrzeżeniami, które mam nadzieje będą pomocne.

 

Pozdrawiam

[2010-04-07 13:15]

Boberto

...link do strony zawiera TROJANA ... nie polecam otwierac.
[2010-04-08 11:24]

jajaca

Jaja? czy dywersja? [2010-04-08 12:22]

Boberto

...byc moze dywersja ;) ... miemy nadzieje ze sam staw nie posiada juz zadnych wirusow ;)
[2010-04-08 13:29]