ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ ---- KŁUSOWNICTWO POD NOS

/ 8 odpowiedzi
Kilka dni temu znaleźliśmy w miejscowości Soczewka ( 12 km od Płocka , trasą na Włocławek ) , tuż przy łowisku , na którym dosłownie nocują wędkarze ( nawet do 70 osób , tak biorą ładne karasie , okonie , karpie ) ......... przy domu kłusownika na małej strudze , która prowadzi do Jeziora Soczewka ......... otóż znaleźliśmy zbitą skrzynię z desek do przetrzymywania ryb pochodzących z nielegalnych połowów sieciami , przez to ustrojstwo przepływała bierząca woda i było w niej około 15 kg ładnych karasi , wzdręga i przepiękny duży lin ze śladami na ciele po sieciach ............ Zabraliśmy to wszystko , bo nie było możliwości w żaden sposób udowodnienia sprawcy jego kłusowania , Zrobiłem filmik , jak uwalniamy ryby , wszystkie żywe ( a miały iść do odbiorcy ) ........... Zainteresowanych zapraszam na www.jurek.wedkuje.pl          Pozdrawiam wszystkich etycznych ---społecznik Jurek .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

maciejsnow

Brawo Jurku tak musimy trzymać to może będzie więcej ryb dla prawdziwych wędkarzy (2010/05/10 20:45)

użytkownik38976

Brawo! Zamieść może więcej fot ,na których są różne wynalazki kłusowników, bo nieraz zwykły ,szary wędkarz nawet nie wie że coś co znalazł może słuzyc komuś do kłusowania. Gratuluje i pozdrawiam. Mastiff- SSR Zielona Góra. (2010/05/10 21:42)

haron1101

ostatnio słyszałem, że na Zalewie Liszyńskim (tzw Liszyno) miejscowi często stawiają sieci na końcu zalewu na płycinie za wysepką (2010/05/13 18:17)

użytkownik695

Brawo Jurek .Naprawdę podziwiam Cię za to co robisz dla naszych wód . Pozdrawiam . (2010/05/13 19:37)

bartex84

Jurek to ich wszystkich (2010/11/23 19:07)

radek123

Witam co roku tak rybka tam bierze wchodzi tam na zimowanie !! (2010/11/23 19:47)