Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym

/ 10 odpowiedzi
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym 
Wielu z Was podczas pobytu w plenerze, wykonuje ciekawe fotografie. Zgodnie 
z postulatami i oczekiwaniami  kolegów, pragniemy wspólnie stworzyć możliwość prezentacji i poddania ocenie zdjęć, będących wynikiem Waszych wędkarskich eskapad. Nagrodą w konkursie jest nowość na rynku echosond - Echosonda Lowrance X-4 ufundowana przez firmę Think Big 

http://www.wedkarstwotv.pl/wiadomosci/konkursy/504-ygraj-echosond-lowrance-x-4-wedkarski-konkurs-fotograficzny

tomustad


Wszystko ok, tylko gdzie można zamieszczać swoje zdjęcia, czy wklejać w tego posta, czy może na innej stronce ( Wędkarstwo TV). Tego kolega nie dopisał. (2011/02/03 21:22)

u?ytkownik60849


Wszystko ok, tylko gdzie można zamieszczać swoje zdjęcia, czy wklejać w tego posta, czy może na innej stronce ( Wędkarstwo TV). Tego kolega nie dopisał.


Ale tylko chyba wystarczy się zarejestrować na "Wędkarstwo TV" i tam dodajesz jakoś chyba zdjęcia. W regulaminie powinno być wszystko opisane na dole strony WTV jak klikniesz ten link. Pozdrawiam. (2011/02/03 22:03)

kazik


Ja wziąłem udział więc nie będę komentował , bo nie pasuje . (2011/02/04 00:23)

dariuszdyl


Wszystko ok, tylko gdzie można zamieszczać swoje zdjęcia, czy wklejać w tego posta, czy może na innej stronce ( Wędkarstwo TV). Tego kolega nie dopisał.


Gdybyś doczytał Regulamin Konkursu do końca to zobaczył byś link do miejsca gdzie należy umieszczać zdjęcia. (2011/02/04 08:56)

kobikobi1


Zaczekaj Seba niech ja swoje w rzucę,to dopiero będzie konkurencja.Choć na pstrągi echosonda mi się nie przyda spróbuje o nią za walczyć.Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału na prawdę warto.
Pozdrawiam.
                 KOBI              (2011/02/08 22:59)

łysy wąż


Kowson, do kiedy trwa konkurs? (2011/02/16 20:39)

Sebastian Kowalczyk


W edycji zimowej, zdjęcia można zgłaszać do 25 kwietnia. (2011/02/16 20:43)

Sebastian Kowalczyk


A przy okazji to jest jeszcze taki konkursik

Konkurs na najlepszą poradę wędkarską

Opis porady może dotyczyć każdego zagadnienia związanego z wędkarstwem. Nagrodą w konkursie jest rejs motorowym jachtem Passat VII oraz połów dorszy. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w nagraniu, nowej produkcji filmowej WTV! (2011/02/16 20:46)