Zaloguj się do konta

zapomniana karta na rybach co zrobić

utworzono: 2010/09/24 19:14
nemo999

MastifF > taką samą kontrolę dziecka w autobusie przerabiałem. Kary nie zapłaci bo nie legitymacja szkolna określa jej status ucznia a uczeszczanie do szkoły . Poza tym ile dzieciak ma lat ? Mastiff czy Ty i Twoja córka poczuwacie sie do winy w tej sprawie ? Czy człowiek bez nogi nie posiadający legitymacji inwalidy nie jest inwalidą ??? i nie wolno mu parkować na miejscu dla inwalidów. Nie dajmy się zwariować. [2010-10-08 11:33]

MastifF > taką samą kontrolę dziecka w autobusie przerabiałem. Kary nie zapłaci bo nie legitymacja szkolna określa jej status ucznia a uczeszczanie do szkoły . Poza tym ile dzieciak ma lat ? Mastiff czy Ty i Twoja córka poczuwacie sie do winy w tej sprawie ? Czy człowiek bez nogi nie posiadający legitymacji inwalidy nie jest inwalidą ??? i nie wolno mu parkować na miejscu dla inwalidów. Nie dajmy się zwariować.


Niestety nie. Dokumentem uprawniającym do ulgowych przejazdów jest legitymacja szkolna, studencka, inwalidzka, poselska itd. Nie fakt uczęszczania, studiowania, czy niewidocznego inwalidztwa. Dokument. Dopiero po okazaniu w/w dokumentu w ciągu siedmiu dni, kara zostanie zwrócona. Ale bez papiera bulisz.


[2010-10-08 12:31]

Prawo przewozowe:

W przypadku przejazdu bez odpowiedniego dokumentu przewozu opłata wynosi pięćdziesięciokrotność tej ceny. Natomiast za przejazd bez ważnego dokumentu poświadczającego uprawnienie do bezpłatnego albo ulgowego przejazdu przewoźnik może pobrać czterdziestokrotność tej ceny.Osoba nieposiadająca legitymacji powinna otrzymać karę niższą niż ta, która jechała w ogóle bez biletu.

[2010-10-08 12:48]

robcio2535

MastifF > taką samą kontrolę dziecka w autobusie przerabiałem. Kary nie zapłaci bo nie legitymacja szkolna określa jej status ucznia a uczeszczanie do szkoły . Poza tym ile dzieciak ma lat ? Mastiff czy Ty i Twoja córka poczuwacie sie do winy w tej sprawie ? Czy człowiek bez nogi nie posiadający legitymacji inwalidy nie jest inwalidą ??? i nie wolno mu parkować na miejscu dla inwalidów. Nie dajmy się zwariować.


Niestety nie. Dokumentem uprawniającym do ulgowych przejazdów jest legitymacja szkolna, studencka, inwalidzka, poselska itd. Nie fakt uczęszczania, studiowania, czy niewidocznego inwalidztwa. Dokument. Dopiero po okazaniu w/w dokumentu w ciągu siedmiu dni, kara zostanie zwrócona. Ale bez papiera bulisz.



Oczywiście wszystko też zależy od kontrolerów i jak podchodzą do swojej pracy. Są też ludzmi i własny rozsądek i zrozumienie mają ,ale są tez nadgorliwcy i regulaminowcy którzy przestrzegają wszystkie zasady odnośnie dokumentów  itp.Nie dawno był przypadek starszej pani ,wsiadła do autobusu czy też tramwaju[ -już nie pamietam Z torbami ,usiadła by odłożyć torby i siegnąć po dokument by podbić ale nawet  nie zdążyła nawet bo nadgorliwa kontrolerka już przy niej była i jak stwierdziła pani z kontroli - starsza pani chciała oszukać przewożnika i naciągnąć go na koszty ha ha ha
[2010-10-08 13:12]

filus81

moim zdaniem trafiłeś na bandę debili i cwaniaków.ciężko im sprawdzić czy wędkarz ma karte opłaconą?!przecież mają takie możliwości?cwaniactwo!!!
[2010-10-08 17:08]

moim zdaniem trafiłeś na bandę debili i cwaniaków.ciężko im sprawdzić czy wędkarz ma karte opłaconą?!przecież mają takie możliwości?cwaniactwo!!!


SSR nie ma takich możliwości i obowiązku napewno, a i PSR również. Takie prawo. A nie SSR i PSR to prawo tworzyły. 



[2010-10-08 19:11]

karlik

moim zdaniem trafiłeś na bandę debili i cwaniaków.ciężko im sprawdzić czy wędkarz ma karte opłaconą?!przecież mają takie możliwości?cwaniactwo!!!

JEŻELI NIE MASZ POJECIA O PRACY SSR  LUB PSR NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEN TEMAT I NIE WYZYWAJ  65 % POŻĄDNYCH LUDZI KTÓRZY ROBIĄ TO BEZ INTERESOWNIE 
 
    POZDRAWIAM

[2010-10-08 20:36]

perwer

popieram kazika tylko czemu tak niska liczba 65% he he , [2010-10-09 18:40]

Sniper64

moim zdaniem trafiłeś na bandę debili i cwaniaków.ciężko im sprawdzić czy wędkarz ma karte opłaconą?!przecież mają takie możliwości?cwaniactwo!!!

Cześć Piotrze!!! podsumowałeś wszystkich bardzo nie ładnie,użyłeś słowa na które w większości tych ludzi nie zasłużyła!!!
Owszem gdy by mieli taką możliwość to by na pewno sprawdzili!!! ale nie mają! jak już tu Tobie koledzy napisali.
Ciekawi mnie jak ty byś postąpił...? jak sprawdził ! Pozdrawiam i nie obrażaj mnie...:(
[2010-10-09 19:34]

news34

psr do likwidacji takie jest moje zdanie WSczecinie wogóle nie reagują to po co ich utrzymywac [2010-10-09 20:07]

Sniper64

psr do likwidacji takie jest moje zdanie WSczecinie wogóle nie reagują to po co ich utrzymywac


...No cóż! Rafał:) jak to w życiu....jeden zasuwa za nic, a drugi nic nie robi i to samo ma:)) Na szczęście nie wszędzie tak jest!
Dlaczego tak twierdzisz że nic w Szczecinie nie reaguje PSR ? 
[2010-10-09 20:28]

news34

Ponieważ dzwoniłem dwukrotnie o interwencje i czekałem 1,5godz i nie przyjechali a mieli 800m,jedna wielka ściema,

Ale wielkie brawa należą sie Społecznej Straży wyniki mają niezłe,pomimo niskiego budzetu

Łowie prawie codziennie,w tym i w zeszłym roku SSR nie widziałem

[2010-10-09 21:02]

TomN83

ja wędkuję od 12lat kontrolowany byłem trzy razy,a na rybach jestem 2-3razy w tygodniu i akurat zostawiłem karte w domu po spiningowniu. Rejestr zawsze jest w schowku i tam był ale przynajmniej dowiedziałem się, że rejestrem moge sobie d..pe podetrzeć nie jest on wymagany jak narazie [2010-10-10 22:05]

TomN83

a żeby bylo śmieszniej przy pierwszej kontroli jakieś cztery lata temu miałem trzy byczki po 25cm kontrolujący mnie strażnik stwierdził że to sumy tylko małe chciał wlepić mi mandat ale było nas więcej i zrezygnował,a byczka od suma potrafie odróżnić (ma przecież piękne kolce ) a strażnik niestety nie potrafił [2010-10-10 22:28]