Zaloguj się do konta

Zapach pelletu i dipu na początek

utworzono: 2014/02/12 19:20
Kuba159

Witam. Mam do Was pytanie. Jaki zapach pelletu i dipu kupić na początek? Jestem początkującym wędkarzem i nie za bardzo wiem co mam wybrać. Nastawiam się raczej na średnie karpie, liny, płocie i karasie. Zależy mi na tym żeby był w miarę jak najtańszy. Pochodzę z okolic Góry Śląskiej i nie mam za dużego wyboru w sprawie dostępnych sklepów. Nie chciałbym kupować na allegro, ponieważ jak wiadomo koszt przesyłki mógłby przekroczyć cenę zamówienia. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.

[2014-02-12 19:20]

Lujski

no zobacz jak z okolic góry to mieszkamy niedaleko siebie :)  - jak jestes poczakujacym wedkarzem to na te ryby co wymieniles to bardziej polecam biale i czerwone robaki ...
[2014-02-12 19:26]

Gruby62

Kup pellet o zapachu halibuta i tryskawki będzie dobrze.
[2014-02-23 14:43]

Haryyy5

A nęcisz wcześniej czy  łowisz z biegu ? Jak z biegu to pellet może być użyteczny. Jak przygotowujesz wcześniej łowisko to na Twoim miejscu odpuściłbym sobie wszelkie pellety. Lepiej wyjdziesz jak kupisz worek 25kg kukurydzy i będziesz sobie podsypywał. Z zapachów to trudno powiedzieć nie znając łowisk. Pora roku też robi różnicę. Najbardziej uniwersalna jest chyba wanilia i "śmierdziele".
[2014-02-27 10:32]