Zaloguj się do konta

Zapach i dodatki do zanęty na karasia

utworzono: 2014/04/25 22:17
BartekAft

Witam!!!
Jak w temacie bardzo interesowały by mnie wasze opinie co do skutecznych na waszych wodach zapachów i dodatków pod karasia
[2014-04-25 22:17]

Jędrula

Marcepan to dobry  zapach pod karasia , pod lina zresztą też . Polecam zanętę dragona zielony lin-karaś , bardzo dobrze się sprawdza przy łowieniu tych ryb . Niezawodny dodatek to posiekane gnojki lub rosówki . [2014-04-25 22:27]

Jakub Woś

Tak jak napisał @Jędrula, mi najlepiej się sprawdza dodatek siekanego robactwa
[2014-04-25 22:54]

Marcepan to dobry  zapach pod karasia , pod lina zresztą też . Polecam zanętę dragona zielony lin-karaś , bardzo dobrze się sprawdza przy łowieniu tych ryb . Niezawodny dodatek to posiekane gnojki lub rosówki .



Ja ostatnio łowiłem na lin-marcepan dragona i właśnie wchodziły mi ładne linki i karp. Co do samych karasi to jestem zdania że nie potrzebują one jakieś specjalnej mieszanki ja proponował bym łowić je na takie same zanęty jak właśnie liny.
[2014-04-26 10:33]

Tak jak napisał @Jędrula, mi najlepiej się sprawdza dodatek siekanego robactwa

Otóż to. Nie ma lepszego dodatku na karasia i lina niż posiekane mięsko w zanęcie.
[2014-04-26 14:30]

Tak jak napisał @Jędrula, mi najlepiej się sprawdza dodatek siekanego robactwa

Otóż to. Nie ma lepszego dodatku na karasia i lina niż posiekane mięsko w zanęcie.

A najlepsze według mnie są cięte gnojaki czy rosówki, i to nie tylko na karasie ale również na linka.
[2014-04-26 14:44]

Jędrula

Znam ludzi , którzy wrzucają litra rosówek do blendera , robią szejka i potem zalewają tym zanętę . Podobno bardzo dobry sposób , pewnie też bardzo ryzykowny bo gdyby moja żona widziała , iż w ten dość specyficzny sposób wykorzystuję nasz blender moje życie i zdrowie mogłoby się znaleźć w niebezpieczeństwie . [2014-04-26 14:56]

Znam ludzi , którzy wrzucają litra rosówek do blendera , robią szejka i potem zalewają tym zanętę . Podobno bardzo dobry sposób , pewnie też bardzo ryzykowny bo gdyby moja żona widziała , iż w ten dość specyficzny sposób wykorzystuję nasz blender moje życie i zdrowie mogłoby się znaleźć w niebezpieczeństwie .




Radze nie ryzykować ;)
[2014-04-26 15:04]

przemo1980

Znam ludzi , którzy wrzucają litra rosówek do blendera , robią szejka i potem zalewają tym zanętę . Podobno bardzo dobry sposób , pewnie też bardzo ryzykowny bo gdyby moja żona widziała , iż w ten dość specyficzny sposób wykorzystuję nasz blender moje życie i zdrowie mogłoby się znaleźć w niebezpieczeństwie .



Jędruś, do odważnych świat należy :-)
[2014-04-26 15:11]

Jędrula

Znam ludzi , którzy wrzucają litra rosówek do blendera , robią szejka i potem zalewają tym zanętę . Podobno bardzo dobry sposób , pewnie też bardzo ryzykowny bo gdyby moja żona widziała , iż w ten dość specyficzny sposób wykorzystuję nasz blender moje życie i zdrowie mogłoby się znaleźć w niebezpieczeństwie .



Jędruś, do odważnych świat należy :-)

 

 

 

 

 

Taki odważny nie jestem :)

 

 




[2014-04-26 20:09]