Zanęty Dragona

/ 17 odpowiedzi
witam zamierzam wypróbować zanęty Dragona.Korzystałem wcześniej z Trapera ale jakoś nie przypadły mi do gustu. Czy Dragon robi dobre zanęty?
wedkarz2309


Ja gustuję w zanętach TRAPERa i jestem b. zadowolony!:)

 

Zanęty DRAGONa stosowałem 1, czy 2 razy i wszedł mi m.in. karp 50 cm:)

 

O ile pamiętam, to zanęta DRAGONa, którą miałem, potrzebowałą odrobiny kleju, żeby kleiła się, tak jak TRAPER!:)

(2010/07/13 21:55)

Patrol94


Nie polecam zanęt Dragona. Słabo wabią ryby w miejsce zanęcenia. Trapera nigdy nie miałem to niewiem co jest lepsze, ale jak bym był na twoim miejscu to kupił bym coś innego niż dragona. Pozdrawiam (2010/07/13 22:11)

pisaq


Kiedyś kupiłem Dragon Magnum Leszcz (czy jakoś tak), szwagier uczynił to samo, nic specjalnego. Jeżeli szukasz zanęty na rekreacyjne wędkowanie to polecam Stila albo Trapera.

Prawda jest taka, że każda firma robiąca zanęty (czy sprzęt wędkarski) posiada w asortymencie towary słabe jakościowo oraz te bardzo dobre. Faktem jest, że zanęty różnią się zapaszkami, a moim zdaniem najlepsze zapaszki robi M.V.D.E. ale to drogi gips jak na rekreację z wędką. (2010/07/13 22:25)

wedkarz2309


Zgodzę się z kol. pisaq!!:)

 

Zanęty STILa są b. dobre!:)

 

Stosowałem je kilka lat temu, jak łowiłem karpie na stawach PZW (dziś ich już nie ma, wyschły), złowiłem na nie wiele karpi, m.in. 63 cm!:)

(2010/07/13 23:15)

dawido199


Ja także jestem zwolennikiem zanęt TRAPERA ponieważ są dosyć tanie a skuteczne a zanęty dragona tak jak mówił kolega też nie polecam tak jak mówiłem zanęty TRAPER albo także dosyć skuteczna i tania zanęta LORPIO. (2010/07/13 23:34)

Boberto


no ja tez wole trapera ... kupilem kiedys to to dragona smierdzialo jak plastik po rozrobieniu a na dodatek cale lapy mialem czaerwone ... efektow nie bylo ... pewnie dlatego teraz u mnie takie przeceny tych zanet. (2010/07/14 09:34)

dawido199


U mnie kosztuje ta DRAGONA kosztuje 5 ZŁ szt. a TRAPERA 5.50 ZŁ 50 tylko 50 GR droższa, a o ile lepsza. (2010/07/14 13:59)

gigi362


ja teżwole trapera (2010/07/14 21:23)

baku15


Moim zdaniem traper jest sto razy lepszy. Ja stosuje trapera w worku 5 kg na wody stojące i nie narzekam.

(2010/07/15 12:44)

dawido199


Mi wystarczy 2,5 kg TRAPERA na 10 godzin wędkowania. (2010/07/15 21:07)

tripod


Koledzy, żeby ocenić zanętę trzeba użyć jej z 10 razy, w warunkach nam znanych. Co mi po testowaniu zanęty, jeśli w łowisku nie ma ryb? Albo dno jest muliste i sprężyna zapadła się na amen? Pójdziemy na inne miejsce, z twardym dnem, z inną zanętę i od razu wołamy, że ta inna zanęta jest super, bo złowiliśmy rybę (bo sprężyna się nie zapadła w mule).

A ręce mogę mieć czerwone lub żółte, a nawet czarne paznokcie - chętnie stosuję barwione zanęty, bo pomagają w łowieniu ryb.

A kolega "od czerwonych rąk" to pewnie nigdy nie stosował glin, ziem, barwników, które ze swojej natury barwią (brudzą) ręce wędkarza. A krzyczy najgłośniej niczym fachowiec.
Odpowiedni kolor zanęty odgrywa olbrzymią rolę w wielu łowiskach. (2011/07/26 07:33)

marcin4321


traper jak dla mnie to beznadzieja. 
a z kolei z firmy dragona na karpia zaneta mi sie sprawdziła i dalej sprawdza i jestem z niej zadowolony. wg. mnie dragon jest lepszy, ale to tylko moja opinia na zadane pytanie. : ) (2011/09/30 19:33)

roman76


ja również używam dragona,i nie zamieniłbym go na trapera ale to tylko moje zdanie (2011/09/30 21:32)

Thomas67


Dzisiejszego dnia właśnie kupiłem Dragona dlatego że była to jedyna gruba zanęta która mnie zainteresowała. Jaki będzie efekt zobacze jutro, ale widząc co ludziska mają w wiadrach a mają wszystko, to na cuda nie liczę. Co dziwne babka sklepie o 16 powiedziała że jestem dziś drugim klientem. Szok, słysze że co nie którzy chowają już sprzęt do szafy, W Radzynach jest beznadzija, jak ryba weźmie to chyba przez przypadek (2011/09/30 22:20)

bednar14


Stosowałem zanęty dragona na leszcze i miałem całkiem dobre efekty ja używałem serii XXL ale jednak wolę Lorpio Magnetic to dobra firma polecam. (2011/10/01 07:45)

smigus


Witam, zanęty Dragona moim zdaniem są trochę tak jak koledzy wspominali:nie klejącenie wabią rybJa osobiście stosuję zanęty Bogusława Bruda mi ona najbardziej odpowiada i daje największe sukcesy.Na trapera nie narzekam ale wolę Bogusława Bruda. Pozdrawiam :)  (2011/10/02 19:22)

u?ytkownik91421


dragona stosowalem i ogolnie mowiac "LIPA"
ta clacic leszcz kiedys kupilem 10 paczek
i nie polecam jej nikomu
takie jest moje zdanie ,a moze ryb w moim rejonie
:) (2011/10/02 19:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.