Zanęty Stil

/ 15 odpowiedzi
Witam. To pytanie kieruję do osób które korzystały/korzystają z zanęt firmy stil. Jak w waszych wodach sprawdzają się te zanęty? Ja jak na razie korzystałem tylko raz, ale wyniki były bardzo dobre w porównaniu z zanętą firmy Dragon, która nie sprawdziła się wcale.
Dziś ponownie kupiłem tą zanętę o smaku truskawki. Jutro jadę rano na ryby, to zabaczę jak się sprawdziła mimo tej pogody i czy w ogóle zadziała i zwabi rybki.

PS: Nie mam na celu zareklamowania tej Firmy i powstrzymywaniu od kupna produktów Dragona, więc proszę o wyrozumiałość.
MaReX28


ja dzisiaj też kupilem zanętę tej firmy o nazwie Duży Karp (taka żółta) ponieważ używałem ją w tamtym roku i byłem bardzo zadowolony. Moim zdaniem dobra zanęta ale nie zawsze zwabia ryby opisane na opakowaniu. Ważne że wogóle coś bierze. Pozdrawiam (2010/07/12 14:52)

Patrol94


Racja. Ja też kupiłem ale truskawka. miałem ostatnio tą co ty teraz kupiłeś. Tez zwabiala inne ryby niz bylo na opakowaniu ale zawsze cos jest (2010/07/12 14:53)

MaReX28


Moim zdaniem fajnie robią te zanęty. Zauważyłem w nich dużo grubych kawałków np wafli....fajna sprawa

(2010/07/12 14:55)

gigi362


ja polecam zanęty marlin (2010/07/12 15:15)

gigi362


ja polecam zanęty marlin (2010/07/12 15:15)

Patrol94


Marlin? trzeba wypróbować. A co do Stila to zobaczymy jak pracuje w upalny dzień(a dokladnie poranek) 

Pozdrawiam

(2010/07/12 16:50)

u?ytkownik35722


Jestem zadowolony z ich mieszanek ale artaktory używam Marcela i Sensasa ! (2010/07/12 17:03)

Mateusz997Pila


Ta zółta zanęta Stila duży karp, lin, leszcz świetnie działa na liny. W tamtym roku byłem na zasiadce i wyjąłem przez kilka godzin 7 linów, nie było jakiś okazów ale takie po 30cm, oczywiście wróciły do wody. Polecam tą zanęte, pozdrawiam : ) (2010/07/12 23:08)

GrzybekFish


Mnie ta zanęta się sprawdzała w tamtym roku na jeziorze Drawsko, kupiłem zanętę płociową i łapałem płocie po 25cm, cały czas, a zanęciłem 2 godziny przed łowieniem 2-3 kulkami. Pseudo zanęty firmy Dragon to wilka ściema, nie potrafią zwabić ryb, ani nic. (2010/07/13 08:40)

Hols75


Kilka razy w tym roku używałem zanęty Stil Leszcz i jestem zszokowany jej skutecznością na jeziorze którym łowię od lat. Żadna inna zanęta tak szybko i długo nie utrzymywała ryby w nęconym łowisku. Polecam (2010/08/19 18:58)

dan984


Ja osobiście używałem  często stila....ale od jakiegoś czasu przesiadłem sie na Jaxona lub Trapera, moim zdaniem mam troche lepsze efekty na w/w zanętach..ale nie mówie że Stil jest zły bo też na nich miałem efekty....Pozdr (2010/08/19 19:21)

doominik


Ja jak używam zanęt typu stil zawsze wzbogacam ją o np. melase, epiceine, zapach czy konopie prażone, zależy na jaką rybę. Jak kupuje sensasa to praktycznie nic nie dodaje oprócz gliny czy kleju. (2010/08/20 09:11)

haja


Wg mojego doświadczenia z zanętami, Leśniowolski jest najskuteczniejszy. Ma dodatkową zaletę -jest tania. Używałem sporo różnych zanęt także tych droższych. Ale z tych z dolnej półki - Traper mi się w ogóle nie sprawdził, Lorpio tak sobie. Gutmix jest skuteczny ale po dodaniu atraktorów itp zresztą Pan Edmunt wyraźnie zaznacza na opakowaniu jakie dodatki sprawiają, żeby zanęta była skuteczna. Ale w mojej opinii większość wędkarzy nie chce się bawić w jakieś mieszanie itp bo ma zaledwie parę godzin na łowienie. Van Der Ende jak dla mnie za drobna, choć dość skuteczna. Dragon...nie połowiłem. Sensas; trochę za mało używałem, żeby coś więcej napisać. Skuteczne są za to zanęty Samet ; szczególnie zielona na płocie, choć wchodzą w nią praktycznie wszystkie białe ryby łącznie ze świnką i karpiem. (2015/04/02 18:39)

Bernard51


Zanęty Leśniowolskiego używam już kilka lat oraz Marcela i uniwersalną Bruda, innych nie wymaga abym sprawdzał, bo jestem zadowolony z tych. Oczywiście dopalam je troszkę to zależy od wody i pory roku. (2015/04/02 19:55)

Artur z Ketrzyna


Nie są złe, używam je u siebie i odnoszę niezłe sukcesy na zanętach firmy stil. Często wzbogacam je kukurydzą z puszki i wanilią spożywczą. (2015/04/02 20:06)