Zanęty z serii Dragon Elite i Magnum

/ 11 odpowiedzi
Witam, jakie są opinie na temat zanęty dragon elite jagoda na karpia i magnum na karpia. U mnie w sklepie oprócz tych zanęt występują także zanęty firmy traper - feeder oraz karpiowa (czerwona). Nie znam tych zanęt może ktoś korzystał? Mam zamiar kupić również 5kg zanęty gut-mix serii weekend.
Jędrula

Używam zanęt dragona z serii magnum , szczególnie zielony lin - karaś przypadła moim rybkom do gustu , dosmaczam jeszcze ta mieszankę różnymi zapachami w zależności od rybki na jaką poluję .

Polecam te zanęty , to dobry wybór .

(2014/03/27 18:45)

Artur z Ketrzyna

Witam, jakie są opinie na temat zanęty dragon elite jagoda na karpia i magnum na karpia. U mnie w sklepie oprócz tych zanęt występują także zanęty firmy traper - feeder oraz karpiowa (czerwona). Nie znam tych zanęt może ktoś korzystał? Mam zamiar kupić również 5kg zanęty gut-mix serii weekend.

Poradzę Ci kolego tak. Kup sobie na początek małe opakowanie. I sam się przekonasz jak skuteczne są akurat na twoim łowisku.
Bo w jednej wodzie ta sama zanęta będzie rewelacją, w innej może być całkiem przeciętna... (2014/03/27 19:37)

notaki

A do tego daj na kazdą z wedek inną zanętę i ta samą przynętę. . Będziesz miał test.

Dodam tylko, że ta sama zanęta, w tej samej wodzie może byc rewelacyjna np.  latem, a przeciętna jesienią.
I jeszce dodam, zę sa dni w które możesz do wody złoto rzucać.... i rybiego ogona nie zobaczysz (2014/03/27 20:11)

perkusista30

Zgadza się tylko u mnie za dużo to zanęt nie ma, jest dragon ale po 2,5kg, traper, no i karpfen (wanilia, miód, truskawka, marcepan). Z karpfenem to bywało różnie, mieliśmy w jednym wiaderku jedną zanętę, łowiliśmy na jednym stawie a z różnym efektem. Było nas 3 a każdy miał inne efekty, dwóch słabo jeden super. Wybieram się na swoje pierwsze zawody gruntowe i szukam dobrej zanęty. Myślałem o zanętach gutkiewicza weekend oraz trade mark karp.
(2014/03/27 20:13)

u?ytkownik102837

Wszystko zależy od łowiska trzeba pamiętać też że jeśli dana zanęta sprawdziła się komuś na jego łowisku to nie znaczy że u ciebie będzie również skuteczna (2014/03/27 20:24)

perkusista30

Zgadza się ale coś trzeba wybrać. Stosowałem kiedyś zanęty jaxon lecz bez rezultatu. Czasem na samego robaka ryba szła. (2014/03/27 20:58)

Rav

Zgadza się tylko u mnie za dużo to zanęt nie ma, jest dragon ale po 2,5kg, traper, no i karpfen (wanilia, miód, truskawka, marcepan)...

Na moich łowiskach Dragon Elite sprawdza się doskonale. Jednak trudno powiedzieć jak będzie u Ciebie. Radzę przed zawodami przetestować dostępne zanęty i wybrać najbardziej efektywną. (2014/03/27 23:40)

Lin1992

Ja sporo używałem wyżej wymienionych zanęt i świetnie sprawdziły mi się z tej serii zanęty na lina i płoć.
Szczególnie seria Elite przypadła moim podwodnym pupilom do gustu.
Dobrze sprawdziła się zanęta Elite lin o zapachu marcepanu. (2014/03/28 07:30)

perkusista30

No a zanęta na karpia, amura? (2014/03/28 19:09)

wirefree

Ostatnio chcac kupic w wedkarskim pozwolenie na wedkowanie w niemczech kolo kassel widze a tu zaneta firmy LORPIO i to kilka rodzajow. Cos w tym musi byc. (2014/03/28 19:15)

Sklep wedkuje.pl

Carp Spirit Magnum XLR