Zaloguj się do konta

Zanęty Trapera na leszcza

utworzono: 2013/01/18 20:30
xxxxx

Witam,

Co sądzicie o tak przygotowanej zanęcie:

- TRAPER - Leszcz SPECIAL,

- TRAPER - Feeder SPECIAL,

- TRAPER - Leszcz ( bez żadnego napisu na opakowaniu typu SPECIAL, SEKRET),

- TRAPER - Atraktory - Leszcz SPECIAL oraz Leszcz BELGE.

Czy te zapachy atraktorów można ze sobą mieszać? Przypuszczam, że będzie to bardzo słodka zanęta, ale leszcze podobno takie lubią. Może jescze jakaś melasa, jakiś dodatek, jakieś propozycje, ...., oczywiście nie zapomniałem, że trzebadodać robaki do zanęty. Dodam, że motoda wędkowania to feeder na rzece Odrze, zamierzam zanętę podawać tylko koszyczkiem. 

A może polecacie zupełnie inną mieszankę zanętową? Moim zdaniem gotowe zanęty nie są złe, ale chodzi mi o dodatki, atraktory, które mogłyby wzbogacić zanętę, a tym samym zwabić mniej żerujące ryby.

Pozdrawiam   


[2013-01-18 20:30]

Jeśli nie ma problemu u Ciebie ze StarFishem wal na prywatnych wiadomościach. [2013-01-18 20:41]

xxxxx

Co masz na myśli z tym StarFishem?? I dlaczego na prywatnych wiadomościach ???  :D [2013-01-18 21:12]

Hooher

Nęcenie tylko koszykiem nie utrzyma żerujących ryb w łowisku. Bedziesz musiał donęcać grubą mieszanką (pęczak, kukurydza, płatki, drobny petel, bobik)



[2013-01-18 21:55]

owczarki

.
[2013-01-18 23:23]

Bo będzie łątwiej dopasować dla twojej wody, a StarFish produkuje zanęty  [2013-01-19 12:26]

TOMEK WKW

Witam,

Co sądzicie o tak przygotowanej zanęcie:

- TRAPER - Leszcz SPECIAL,

- TRAPER - Feeder SPECIAL,

- TRAPER - Leszcz ( bez żadnego napisu na opakowaniu typu SPECIAL, SEKRET),

- TRAPER - Atraktory - Leszcz SPECIAL oraz Leszcz BELGE.

Czy te zapachy atraktorów można ze sobą mieszać? Przypuszczam, że będzie to bardzo słodka zanęta, ale leszcze podobno takie lubią. Może jescze jakaś melasa, jakiś dodatek, jakieś propozycje, ...., oczywiście nie zapomniałem, że trzebadodać robaki do zanęty. Dodam, że motoda wędkowania to feeder na rzece Odrze, zamierzam zanętę podawać tylko koszyczkiem. 

A może polecacie zupełnie inną mieszankę zanętową? Moim zdaniem gotowe zanęty nie są złe, ale chodzi mi o dodatki, atraktory, które mogłyby wzbogacić zanętę, a tym samym zwabić mniej żerujące ryby.

Pozdrawiam   


Kolego wszystko zależy jakimi funduszami dysponujesz. Ale bez obciążania zbytniego portfela mogę Tobie polecić zanętę Lorpio Magnetic Bream, do tego dodaj atraktor Sensas Double Brasem - efekty powinny Ciebie zadowolić.
Ja jeszcze do zanęty leszczowej dodaję biszkopt (30%), mączkę piernikową (10%), coco belge (10%) i melasę w płynie tak ok 250ml na 2kg bazy.
Jeżeli chodzi o Trapera poleciłbym Tobie na bazę Gold Series Expert, czasami lepiej dać mniej zanęty ale bardziej wartościową.

[2013-01-27 15:05]