Zaloguj się do konta

Zanęty Traper Gold Series

utworzono: 2014/04/10 21:29
nikodem977

Jak wiadomo są to zanęty teoretycznie zawodnicze. Jak je oceniacie w stosunku do innych zawodniczych zanęt np. Lorpio Grand Prix, Boland zawodniczych, MVDE oraz Sensas?
Nigdy nie mogę się zebrać aby je kupić, a zawody tuż tuż... Ich cena jest przeszło 2-krotnie niższa od Sensasa i MVDE więc bardzo mnie to ciekawi.
[2014-04-10 21:29]

kon115

WitamNie będę porównywał zanęt gdyż używam tylko zanęt trapera Gold series i moge ja polecić. Cały zeszły sezon na nich startowałem i efekty były zadowalające. Jednak nie przekonasz się o ich skuteczności jeśli ich nie przetestujesz na swoich wodach.Pozdrawiam [2014-04-11 00:21]

abra1990

Witam,

Ja akurat stosuje zanety z serii Gold series jako dopelniacz, jesli mam mieszanke MVDE albo Lorpio GPX  na ploc a wiem ze w lowisku trafia sie leszczyk to "dorzucam" trapera GS efekty sa zadowalajace :) Jednak jako baze ich nie polecam, sa za ubogie trzeba bylo by je wzmocnic. Z czystym sumieniem moge zas polecic dodatki zanetowe Traper Gold Series, sa wysokiej jakosci i pakowane w wygodne opakowania z zamknieciem, przez co mozna je dluzej przetrzymywac :) pieczywko fluo mix , konopia prazona, coco belge, sa na prawde super :)

pozdrawiam
[2014-04-11 21:14]

max1998

Nie ważne jaką zanętę zastosujesz. Ważne jak ją podasz i czy jest odpowiednio dobrana do łowiska. Niektórzy myślą że jak kupią zanętę sensasa to mają zawody w kieszeni. Komponuj różne mieszanki i testuj je nad wodą.
[2014-04-13 11:20]