Zanęty Traper Gold Series

/ 3 odpowiedzi
Jak wiadomo są to zanęty teoretycznie zawodnicze. Jak je oceniacie w stosunku do innych zawodniczych zanęt np. Lorpio Grand Prix, Boland zawodniczych, MVDE oraz Sensas?
Nigdy nie mogę się zebrać aby je kupić, a zawody tuż tuż... Ich cena jest przeszło 2-krotnie niższa od Sensasa i MVDE więc bardzo mnie to ciekawi.
kon115


WitamNie będę porównywał zanęt gdyż używam tylko zanęt trapera Gold series i moge ja polecić. Cały zeszły sezon na nich startowałem i efekty były zadowalające. Jednak nie przekonasz się o ich skuteczności jeśli ich nie przetestujesz na swoich wodach.Pozdrawiam (2014/04/11 00:21)

abra1990


Witam,

Ja akurat stosuje zanety z serii Gold series jako dopelniacz, jesli mam mieszanke MVDE albo Lorpio GPX  na ploc a wiem ze w lowisku trafia sie leszczyk to "dorzucam" trapera GS efekty sa zadowalajace :) Jednak jako baze ich nie polecam, sa za ubogie trzeba bylo by je wzmocnic. Z czystym sumieniem moge zas polecic dodatki zanetowe Traper Gold Series, sa wysokiej jakosci i pakowane w wygodne opakowania z zamknieciem, przez co mozna je dluzej przetrzymywac :) pieczywko fluo mix , konopia prazona, coco belge, sa na prawde super :)

pozdrawiam (2014/04/11 21:14)

max1998


Nie ważne jaką zanętę zastosujesz. Ważne jak ją podasz i czy jest odpowiednio dobrana do łowiska. Niektórzy myślą że jak kupią zanętę sensasa to mają zawody w kieszeni. Komponuj różne mieszanki i testuj je nad wodą. (2014/04/13 11:20)