Zaloguj się do konta

Zanęty Sensas Crazy Bait

utworzono: 2014/05/16 23:39
Daishi

Witam Serdecznie! Czy ktoś z szanownych kolegów używał w/w zanęt. Jak się sprawują i jakie efekty??
[2014-05-16 23:39]

Daishi


[2014-05-16 23:41]

Daishi

Odnawiam! Nikt nie używał tych zanęt!?
[2014-05-17 18:16]

Daishi

No to nic ,poczekam aż będzie dostępna w sklepie i zmówię kilka i zdam relację co to za wynalazki. Mam nadzieję że będzie fajnie pracować, nęcić i utrzymywać rybki w łowisku bo jest trochę droga - 1 kg = 29 zł.
[2014-05-17 23:03]

Zionbel

No to nic ,poczekam aż będzie dostępna w sklepie i zmówię kilka i zdam relację co to za wynalazki. Mam nadzieję że będzie fajnie pracować, nęcić i utrzymywać rybki w łowisku bo jest trochę droga - 1 kg = 29 zł.


Siemanko...

Nawet nie trochę a bardzo droga.

Ale sensas jest marka ktora sie ceni.

Nie nastawiał bym sie na rewelacyjne efekty

przy jednorazowym użyciu, wiec czeka

cię większy wydatek :)

[2014-05-18 07:48]

No to nic ,poczekam aż będzie dostępna w sklepie i zmówię kilka i zdam relację co to za wynalazki. Mam nadzieję że będzie fajnie pracować, nęcić i utrzymywać rybki w łowisku bo jest trochę droga - 1 kg = 29 zł.

Niestety jeszcze nie było mi dane jej testować i raczej nie będzie ponieważ cena nie na mój budżet. Moja górna granica budżetu którą przeznaczam na zanęty to 20zł za kg i raczej nie mam zamiaru jej przekraczać ponieważ wyższe ceny to moim zdaniem już przesada.
[2014-05-19 21:44]

notaki

Prawidłowy test powinien wyglądać tak: dwie wedki , identyczne zestawy , dwie zanęty ( druga "budżetowa" ) identyczna przynęta i porównanie wyników.
Jesli wynik będzie pięć do jednego dla tego seansa - można stosować ;-)
[2014-05-19 21:47]

JKarp

"Prawidłowy test powinien wyglądać tak: dwie wedki , identyczne zestawy , dwie zanęty ( druga "budżetowa" ) identyczna przynęta i porównanie wyników." Łowienie zamienne w dwóch różnych miejscach przez cały sezon w różnych warunkach pogodowych ;-)
Kiedyś na szybkie zasiadki używałem  SENSAS CARPE EXTRA GROSSE 3000. Ta się nawet sprawdzała.  JK
[2014-05-19 21:54]

Bernard51

Zakupiłem w marcu-początek Karp-Monster 1 kg 28 zł ale robiłem mieszankę z MVDE i Bruda wanilia, wiadomo wiosna ryba po zimie głodna, więc się sprawdziła, teraz już używam ziarna plus pelet do nęcenia, nie bawię sie już mieszankami zanęt, woda stojąca.
[2014-05-20 06:53]