Zanęty Samet-jakie efekty stosowania?

/ 18 odpowiedzi
Witam.Łowił ktoś na zanęty firmy Samet .Jakie były efekty?Pozdrawiam.
1z2z3z4


Dołączam się do pytania kolegi. (2012/04/28 18:48)

u?ytkownik64718


Kiedyś używałem  zielonej sprawdzała się dobrze na jeziorze na lina i leszcza. (2012/04/28 20:36)

kargul


g*****ne efekty zanęta płociowa JASNA?LOL co to ma być 0 zapachu smaku też wole jaxona lub trapera teraz łowię na lorpio i dragona cena proporcjonalna do jakości ;) (2012/04/28 21:24)

darek300


Łowiłem na sameta lin-karaś i lipa totalna lipa:)prawie nic nie pachnie a brania zerowe...100 x lepsze są trapera...przynajmniej u mnie się dobrze na jeziorach sprawdzają. (2012/04/28 21:31)

krzychu64


Łowiłem na trapera i jak mi zostało zanęty to za dwa dni mogłem jej użyć jak zostawiłem w  chłodzie. Od kiedy dodałem zanęty samet to jakaś paranoja, zanęta zostawiona w chłodzie zaczyna pachnieć chemią.

Więcej nie kupię. (2012/04/28 22:08)

monsterfishing


g*****ne efekty zanęta płociowa JASNA?LOL co to ma być 0 zapachu smaku też wole jaxona lub trapera teraz łowię na lorpio i dragona cena proporcjonalna do jakości ;)


Ha, kolego żadnej zanęty Sameta na płoć nie ma jasnej, wiec nie wiem o czym piszesz..


Łowiłem na sameta lin-karaś i lipa totalna lipa:)prawie nic nie pachnie a brania zerowe...100 x lepsze są trapera...przynajmniej u mnie się dobrze na jeziorach sprawdzają.

To chyba łowisz w studni bo akurat linowa zanęta Sameta jest super...

Łowiłem na trapera i jak mi zostało zanęty to za dwa dni mogłem jej użyć jak zostawiłem w  chłodzie. Od kiedy dodałem zanęty samet to jakaś paranoja, zanęta zostawiona w chłodzie zaczyna pachnieć chemią.

Więcej nie kupię.

Przestań pisać bzdury, nie mogę czasami już czytać podobnych wypocin, jak chcesz porozmawiać na temat zanęty Samet & Traper to chętnie z tobą podyskutuje, kto jak i z czego robi zanęty, co w niej jest itd... Używam na każdym wypadzie na ryby i przestańcie pi....ć głupoty bo albo nigdy tej zanęty nawet nie macaliście nie wspominając już o łowieniu na nią! (2012/04/29 00:42)

1z2z3z4


Czyli bardzo rozbieżne opinie. A prawda pewnie leży gdzieś po środku. (2012/04/29 07:51)

kargul


Łowiłem na sameta lin-karaś i lipa totalna lipa:)prawie nic nie pachnie a brania zerowe...100 x lepsze są trapera...przynajmniej u mnie się dobrze na jeziorach sprawdzają.


kolego monsterfish to nie tylko moje zdanie są płociowe jasne sameta a nawet czerowne g***o a nie zanęta tak jak pisał kol. 0 zapachu i barwy tyle w temacie (2012/04/29 08:02)

kargul


g*****ne efekty zanęta płociowa JASNA?LOL co to ma być 0 zapachu smaku też wole jaxona lub trapera teraz łowię na lorpio i dragona cena proporcjonalna do jakości ;)


Ha, kolego żadnej zanęty Sameta na płoć nie ma jasnej, wiec nie wiem o czym piszesz..


Łowiłem na sameta lin-karaś i lipa totalna lipa:)prawie nic nie pachnie a brania zerowe...100 x lepsze są trapera...przynajmniej u mnie się dobrze na jeziorach sprawdzają.

To chyba łowisz w studni bo akurat linowa zanęta Sameta jest super...

Łowiłem na trapera i jak mi zostało zanęty to za dwa dni mogłem jej użyć jak zostawiłem w  chłodzie. Od kiedy dodałem zanęty samet to jakaś paranoja, zanęta zostawiona w chłodzie zaczyna pachnieć chemią.

Więcej nie kupię.

Przestań pisać bzdury, nie mogę czasami już czytać podobnych wypocin, jak chcesz porozmawiać na temat zanęty Samet & Traper to chętnie z tobą podyskutuje, kto jak i z czego robi zanęty, co w niej jest itd... Używam na każdym wypadzie na ryby i przestańcie pi....ć głupoty bo albo nigdy tej zanęty nawet nie macaliście nie wspominając już o łowieniu na nią!

i niewiem o czym ty piszesz proszę dowód hahahahahah ;)
bardzo ciemna ta jasna zanęta płociowa;)))) (2012/04/29 08:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JKarp


CześćA używałeś czy tylko użyłeś katalogu żeby wkleić fotkę?"Występuje w kolorach: naturalny, czerwony, zielony i czarny."A powiedz czy naturalna ( kolor ) zanęta płociowa to już taka zła? A czy wiesz, że jak jest bardzo ciepło to Sensas proponuje używać zanęt praktycznie tak jasnych, że można mówić o białych zanętach?Zanęty Sameta nie pachną? Bez urazy ale nauczyliście się tego Trapera a to wg mnie nic szczególnego. Dodatki porozcieńczane do granic możliwości, kulki, dipy itd żenada.JK (2012/04/29 09:10)

monsterfishing




kolego monsterfish to nie tylko moje zdanie są płociowe jasne sameta a nawet czerowne g***o a nie zanęta tak jak pisał kol. 0 zapachu i barwy tyle w temacie


Kolego nie jest jasna tylko brązowa, a czerwona jest czerwona wiec nie pierdziel bzdur, no a jak nie czujesz zapachu to proponuje udać się do lekarza, bo zakładam się z tobą o każde pieniądze że idziemy do sklepu wędkarskiego wskazanego przez ciebie, kupujemy tą nic nie pachnącą zanętę i na miasto, do powąchania pokazać Kowalskiemu... 

A zanęty Trapera... zrobione na sucharkach, zapach powalił by konia, robione właśnie dla takich klientów jak ty, robione zapaszkiem pod klienta,  jak nie jebnie zapachem na kilometr to nie pachnie i jest do dupy, no i jest tak naturalna że może w chłodnym miejscu leżeć nawet tydzień jak koledze :)))) Widzę że macie pojęcie o wędkowaniu i o zanętach, pewno wsypujesz w woreczki i do zamrażarki będzie na następny raz... hahahahah (2012/04/29 09:57)

kargul


CześćA używałeś czy tylko użyłeś katalogu żeby wkleić fotkę?"Występuje w kolorach: naturalny, czerwony, zielony i czarny."A powiedz czy naturalna ( kolor ) zanęta płociowa to już taka zła? A czy wiesz, że jak jest bardzo ciepło to Sensas proponuje używać zanęt praktycznie tak jasnych, że można mówić o białych zanętach?Zanęty Sameta nie pachną? Bez urazy ale nauczyliście się tego Trapera a to wg mnie nic szczególnego. Dodatki porozcieńczane do granic możliwości, kulki, dipy itd żenada.JK


używałem, jak pisałem w wcześniejszym poście to napisałem że używałem! ale traper lepszy niż samet chociaż to jedno to samo jest dipy masakra kulek nie stosowałem to się nie wypowiem teraz na pellet lecą z fishcona (2012/04/29 11:06)

kargul


hahahhaha akurat używam Lorpio panie kolego żegnam, miłej niedzieli koledzy (2012/04/29 11:08)

JKarp


CześćSebastian problemem polskiego przemysłu wędkarskiego jest dominacja pewnych firm. Jeśli pojawia się nowa firma na rynku ciężko przekonać przeciętnego wędkarza do nawet próby użycia jakiejś wędki, żyłki, haczyka czy zanęty. Drugi problem to wypromowanie towaru posiadanego w sklepie. Może i kupił właściciel zanęty Sameta ale postawił w kąt i nawet nie próbował jej wypromować Klientowi. Skutek - zanęta przestała dwa czy trzy sezony i sam wiesz ... nic nie jest wieczne. Szybka promocja aby kasę odzyskać a wędkarz dziwi się, że coś śmierdzi lub nie pachnie nie tak jak powinno. Ja wiem jak pachną zanęty Sameta:-) Ja wiem co się stało jak straciłem kontakt z dostawcą Sameta :( Ja wiem co zrobił jeden z Klientów jak dowiedział się, że dostawca się wycofał z Sameta- on wykupił wszystko to co zostało ( lekko 50 kilo ). A o Anpio słyszeliście? A Profes? A zanęty Stępniaka Killer?JK (2012/04/29 11:09)

kargul


CześćSebastian problemem polskiego przemysłu wędkarskiego jest dominacja pewnych firm. Jeśli pojawia się nowa firma na rynku ciężko przekonać przeciętnego wędkarza do nawet próby użycia jakiejś wędki, żyłki, haczyka czy zanęty. Drugi problem to wypromowanie towaru posiadanego w sklepie. Może i kupił właściciel zanęty Sameta ale postawił w kąt i nawet nie próbował jej wypromować Klientowi. Skutek - zanęta przestała dwa czy trzy sezony i sam wiesz ... nic nie jest wieczne. Szybka promocja aby kasę odzyskać a wędkarz dziwi się, że coś śmierdzi lub nie pachnie nie tak jak powinno. Ja wiem jak pachną zanęty Sameta:-) Ja wiem co się stało jak straciłem kontakt z dostawcą Sameta :( Ja wiem co zrobił jeden z Klientów jak dowiedział się, że dostawca się wycofał z Sameta- on wykupił wszystko to co zostało ( lekko 50 kilo ). A o Anpio słyszeliście? A Profes? A zanęty Stępniaka Killer?JK


dobreeeee;) a jaxonowi się hala zawaliła rok temu i zanęty poszły się.... i teraz łowimy na tynk z zanętą hahahahah (2012/04/29 11:21)

monsterfishing


Cześć Janusz,
masz rację,  mógłbym tu udowodnić parę spraw ale widzę że to walka z wiatrakami, Samet jest bardzo długo na rynku a to że kuleje dystrybucja to fakt, ale sama zanęta jest super, to że sklepy idą na łatwiznę to wiem, walnie gdzieś i już i powie że się nie sprzedaje, tak jest z wieloma produktami, kolega używa Lorpio OK, pewnie serii Magnetic :) Lorenc ma dobre zanęty a tak na prawdę sprzedaje większość serii Magnetic, wstrzelił się z opakowaniem itd... Mało kto pyta o co innego tylko o tą serie. Wiele można by pisać ale chyba to bez sensu... Miłego wędkowania :)


(2012/04/29 11:23)

monsterfishing


CześćSebastian problemem polskiego przemysłu wędkarskiego jest dominacja pewnych firm. Jeśli pojawia się nowa firma na rynku ciężko przekonać przeciętnego wędkarza do nawet próby użycia jakiejś wędki, żyłki, haczyka czy zanęty. Drugi problem to wypromowanie towaru posiadanego w sklepie. Może i kupił właściciel zanęty Sameta ale postawił w kąt i nawet nie próbował jej wypromować Klientowi. Skutek - zanęta przestała dwa czy trzy sezony i sam wiesz ... nic nie jest wieczne. Szybka promocja aby kasę odzyskać a wędkarz dziwi się, że coś śmierdzi lub nie pachnie nie tak jak powinno. Ja wiem jak pachną zanęty Sameta:-) Ja wiem co się stało jak straciłem kontakt z dostawcą Sameta :( Ja wiem co zrobił jeden z Klientów jak dowiedział się, że dostawca się wycofał z Sameta- on wykupił wszystko to co zostało ( lekko 50 kilo ). A o Anpio słyszeliście? A Profes? A zanęty Stępniaka Killer?JK


dobreeeee;) a jaxonowi się hala zawaliła rok temu i zanęty poszły się.... i teraz łowimy na tynk z zanętą hahahahah


Kolego, przestań bo jesteś śmieszny, wysyp zanętę na szybe i sam się dowiesz co w niej jest, wlej do wiadra wody i wysyp sucha zanętę na lustro wody sam zobaczysz co w niej jest i co poleci na dno i nie chodzi mi tu o ciężkie frakcje danych dodatków.
Piszesz że łowisz ile łowisz, jaki czas masz rybe w łowisku 10-15 minut od zanęcenia? Potem siedzisz i liczysz na odrobinę szczęścia, co złowisz 2-4 leszczyki czy płocie i uważasz że dana zanęta jest ok bo ty połowiłeś hahahah.... Jak sypniesz piachu z bułką też połowisz przez pierwsze 15 minut a potem co? Siedzisz... k.... nic nie bierze... hahaha (2012/04/29 11:33)

kargul


kolego ty jesteś śmieszny i nie mam ochoty z toba dalej rozmawiać...

(2012/04/29 12:23)