Zanęty Robinson-czy to dobry towar?

/ 12 odpowiedzi
Czy zanęty sygnowane logiem Robinsona są towarem dobrym jakościowo? Od niedawna pojawiły się w okolicznym sklepie wędkarskim. Mam po prostu zamiar kupić większą ilość dlatego chciałbym zasięgnąć waszych opinii o wyżej wymienionych zanętach. 
Jędrula

Czy zanęty sygnowane logiem Robinsona są towarem dobrym jakościowo? Od niedawna pojawiły się w okolicznym sklepie wędkarskim. Mam po prostu zamiar kupić większą ilość dlatego chciałbym zasięgnąć waszych opinii o wyżej wymienionych zanętach. 

Bardzo dobre , te zanęty to MVDE - http://www.robinson.pl/uploaded/7.zanety.pdf

(2014/07/14 11:29)

gosku

Mi chodzi o zanęty z logiem Robinsona, wiem że są dystrybutorem MVDE (2014/07/14 12:24)

Jędrula

Mi chodzi o zanęty z logiem Robinsona, wiem że są dystrybutorem MVDE

No właśnie o tym piszę , tam w katalogu są zanęty z logiem Robinsona . To że MVDE jest dystrybutorem to jedno ale druga sprawa , to Robinson bazuje na komponentach Marcela . Powtarzam , to bardzo dobre zanęty .

(2014/07/14 12:35)

gosku

W takim razie rozjaśniłeś mi wszystko. Dzięki (2014/07/14 13:07)

Artur z Ketrzyna

Pojawiły się w okolicy, czy li w sklepach.
Tak wiec kup na razie trochę, jak się sprawdzą to weźmiesz więcej...

A to czy są dobre to sam już nie długo się przekonam, ale jakie są te na lina...

Też musisz wziąć pod uwagę że woda wodzie nie równa.
I na jednym dana zanęta będzie rewelacją, a na innym zwykła zanętą... (2014/07/14 15:38)

Jakub Woś

Mam i stosuję często Robinson Tench & carassio. Polecam
(2014/07/14 15:57)

gosku

Pojawiły się w okolicy, czy li w sklepach.
Tak wiec kup na razie trochę, jak się sprawdzą to weźmiesz więcej...

A to czy są dobre to sam już nie długo się przekonam, ale jakie są te na lina...

Też musisz wziąć pod uwagę że woda wodzie nie równa.
I na jednym dana zanęta będzie rewelacją, a na innym zwykła zanętą...

Zgadza się, woda wodzie nie równa ale mi chodziło o to czy komponenty są dobrej jakości. Niestety niektóre zanęty wyglądają jakby było zrobione z zmiotek z podłogi. Przed chwilą kupiłem paczkę na lina i karasia, i jestem zaskoczony jakością tego produktu. W sumie skoro bazują na MVDE to nie może być lipy. (2014/07/14 16:13)

Artur z Ketrzyna

To też fakt, jakość zanęt ostatnio się popsuła... (2014/07/14 17:08)

nizgor

Ich zanęty bazują na Marcelu więc to jakość sama w sobie, nie żaden kurz z podłogi. Od dawna kupuję tylko ich zanęty na płoć i leszcza. Są zawsze świeże i aromatyczne. A najważniejsze jest to, że skutecznie wabią ryby. (2014/07/18 09:02)

Zielan

Głównie opieram się o zanęty MVDE ale od czasu do czasu na jakimś stawiku wybieram się z tańszym odpowiednikiem Marcela czyli zanętami Robinsona. Śmiało mogę napisać, że są znakomite i skuteczne ( na moich wodach _).  (2014/07/18 22:07)

użytkownik102837

Dla mnie też mvde są teraz na pierwszym miejscu (2014/07/20 12:34)

mlodyst

Od tego roku kupuję tylko zanęty Robinson, żałuję tylko jednego, że tak późno się o nich dowiedziałem. Składniki są zawsze świeże i znakomitej jakości.  (2014/07/28 11:06)