Zanęty na zawody i nie tylko

/ 2 odpowiedzi
Witam, pewnie część z Was już wie lub jeszcze nie wie, ale otworzyłem sklep wędkarski dostępny pod linkiem www.sklep.angler-fishing.pl Jest tam cała gama zanęt Boland, których próbki część kolegów dostała w ramach nagród na ostatnich zawodach na Koszczałach. Na tych samych zawodów używałem poza zanętą karpiową zanęty Płoć Czarna Zawodnicza, która też stosuję na zawodach na Świeszu. Mogę zamówienia realizować na zawody - najbliższe Mistrzostwa Koła 9.06.2013r Doradzę też jak zastosować te zanęty, żeby były skuteczniejsze.Można do mnie dzwonić 536 180 229. Jadę do Piotrkowa dzisiaj, więc jakby ktoś chciałby jeszcze przetestować sobie te zanęty przez weekend to proszę o kontakt. Pozdrawiam Przemek Krawczyk
Ukleja142

No cóż... Na temat zanęt (jedynie kilku z serii kol. Bruda) i stosowania samych zanęt bez dodatków napisano już wiele.... ale stosowanie jednej paczki zanęty na płociowej bez dodatków (a przede wszystkim bez tzw. bazy zanętowej) jest błędem podstawowym przy sporządzaniu mieszanek zanętowych ! Nie komentuję oferty sklepu i założenia konta przez kolegę w dniu 27 maja br.

Pewnie dużo wody upłynie w Wiśle nim oferta w sklepie będzie szersza... Namawianie na zakup jedynie słusznej zanęty nie jest dobrym działaniem dla promocji sklepu...

Życzę wytrwałości i szybkiego poszerzenia oferty sklepu o naprawdę "zawodnicze" zanęty i dodatki zanętowe !

(2013/05/29 10:54)

anglerFishingPl

Szanowny kolego, ton tej wypowiedzi nie jest zbyt przyjemny i długo zastanawiałem się czy w ogóle wdawać się w polemikę.

Ale po kolei. To kiedy powstał sklep i kiedy się zarejestrowałem na forum to jest moja sprawa i nie rozumiem co tu wymaga komentarza. Rozumiem, że są jakieś ustalone przez kolegę jakieś ramy czasowe, kiedy uznane byłoby to za stosowne.

Co do stosowania owych zanęt. Nikt nikogo nie namawia. Są ludzie, którzy z powodzeniem stosują te zanęty (zaliczam się do nich) bez żadnych dodatków oraz (o zgrozo) baz zanętowych. Co wię Podanie 1kg towaru z mieszanką glin i ziem dostosowanych do odpowiedniego łowiska nie tylko nie jest błędem ale także jest w wielu przypadkach kluczem do sukcesu. Dlatego właśnie nie may w swojej ofercie żadnych atraktorów, bo dobre zanęty nie dość, że ich nie potrzebują to atraktory wręcz obniżają ich skuteczność. Tu odsyłam do forum wyczynowych oraz konsultacji z zawodnikami z czołówki polskiego spławika. Z resztą u kolegi w kole znam również kilka nazwisk, które spokojnie dają sobie radę w zawodach najwyższej rangi.

Chciałbym się dowiedzieć też, co to znaczy zanęta naprawdę zawodnicza? Sensas? MVDE? Mondial-F? A może GP Lorpio czy Platinum Niwa? Zwłaszcza polskie marki są na najwyższym poziomie i spokojnie można je porównać do zanęt Boland. Rozumiem, że Bogusław Brud za tanio oferuje swoje produkty, przez co kolega uważa to za przejaw braku jakości. Otóż Boland moim (SUBIEKTYWNYM) zdaniem stosuje jako jeden z nielicznych producentów politykę cen, która jest proporcjonalna do poniesionych kosztów itd. Nie windują cen tylko dlatego, żeby gonić pieniądz.

Myślę, że kolega nie rozumie idei sklepu. Nie jesteśmy i nie będziemy kolejnym sklepem mającym w ofercie po raz enty produktów firmy X czy Y. Wybieramy tzw perełki i je właśnie wprowadzamy do oferty. Dlatego np. z haków Gamakatsu posiadamy rozmiarówki dwóch modeli, bo reszta nie spełnia naszym zdaniem wymogów jakościowych.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają najwyższy współczynnik jakości do ceny i nie sprzedajemy czegoś tylko dlatego, że jest drogie.

Powtórzę jeszcze raz, nikogo nigdy nie będziemy zmuszać do zakupów w naszym sklepie. Żyjemy w wolnym kraju. Nie możemy jednak milczeć gdy ktoś pisze bzdury jak choćby te o podaniu zanęty bez dodatków czy bazy zanętowej. Bo takie porady nie są niestety na najwyższym poziomie.

Życzę wszystkiego dobrego

(2013/06/03 10:28)