Zaloguj się do konta

Zanęty na nocny połów

utworzono: 2011/05/31 12:10
arbeiten100

Witam. Dziś o godzinie 17:00 wybieram się na nocny połów białej ryby. Chciałbym się was doradzić jaką zanętę skomponować. Moim zamiarem są większe leszcze, które pływają w zbiorniku ponad 26ha.

Co mogę dodać do mielonej kukurydzy( grubsza konsystencja) kupionej na targu?

Proszę o wasze propozycje. Jestem skłonny jeszcze pojechać do sklepów i dokupić brakujące składniki.
[2011-05-31 12:10]

szczupak12318

Siemanko jak masz śrutę to dokup jeszcze jakąś tansza zanete na leszcza np profess no i dodaj do niej  kukurydzy z puszki i jakiegos atraktora na leszcza proponuje marki profess. Żeby to wszystko się dobrze kleiło ugotuj sobie pęczak [2011-05-31 12:27]

perwer

Ja zazwyczaj mam kilka piw i flaszeczke..po zanęceniu brania są dosyc intensywne,nawet tak jest ich dużo że około północy baaardzo zmęczony łowieniem ide spac...

Jak nie wyciągne żadnej rybki to mam w razie czego do zanęty śledziki w oleju i rolmopsy.

To tak pół żarcikiem,oczywiście pozdrawiam i życze połamania kija i nie koniecznie polecam moją zanęte bo głowa od niej boli....

[2011-05-31 12:51]

niko

ja stosuje zante zwykłą jako baze do tego 2-3 puszki kuku kilogram peczaku z kurkumą..... i jakiś atraktor jak mam jak wejdą leszcze to w 20 -30 minut to opanują ale jak wejdą........ pozdro
[2011-05-31 15:55]

niko

ja stosuje zante zwykłą jako baze do tego 2-3 puszki kuku kilogram peczaku z kurkumą..... i jakiś atraktor jak mam jak wejdą leszcze to w 20 -30 minut to opanują ale jak wejdą........ pozdro
[2011-05-31 15:56]

piotrcarp

dodaj jeszcze pelletu rybnego leszcze go uwielbiaja do tego platki owsiane i kukurydza do tego mozna dac zanete np. trapera i pinki leszcz lubi pojesc to troche musisz sypnac tak minimum 3kg na nocke suchej zanety oczywiscie jak leszcze beda zerowaly
[2011-05-31 16:11]

kora93

Bardzo dobrą i sprawdzoną metodą jest gotowany cały groch często biorą karpie i karasie ale bardzo ładnie na groch biorą też duże leszcze. Leszcze łapie też na kukurydze lub kanapkę biały robak lub pinka z kukurydzą najlepiej wanilia życzę powodzenia i czekam na relacje z twojej nocki napisz jak było :) [2011-05-31 22:02]