Zaloguj się do konta

Zanęty na bazie produktów firmy Samet

utworzono: 2010/05/04 20:29
bea

Ostatnimi czasy natknąłem się na zanęty firmy Samet. Mają dość szeroki asortyment zanęt i dodatków. Postanowiłem skomponować swoją zanętę na bazie zanęt i dodatków Samet'a (mieszanka zanęty rzecznej, feeder, leszcz + dodatki). Dwa wypady na ryby (Odra okolice Zielonej Góry) i jestem mile zaskoczony.
Czy któryś z kolegów lub koleżanek stosował zanęty Samet?
[2010-05-04 20:29]

bea

Ponawiam pytanie ......
[2010-05-11 21:28]

angulia

Stosuję te zanęty od dłuższego czasu. Za tą cenę polecam. Należy dobrać odpowiednią zanętę do łowiska np.występuje zanęta płoć czerwona która bardzo dobrze wabi ryby w Odrze jesienią .Osbiście dodaję do zanęty  atraktor , pinke i klej [2010-05-11 22:01]

mar83

Tydzień temu przypadkiem w nowo otwartym sklepie zaproponowano mi zakup zanęt tej firmy pierwsza próba miała miejsce w minioną sobotę i jestem mile zaskoczony.Sądzę,że lepiej się sprawuje niż inne zanęty np Trapera,ale to jest moja nie obiektywna opinia lub w sobotę rybki miały większą ochotę współpracować
[2010-05-11 22:02]

warun

Sądzę,że lepiej się sprawuje niż inne zanęty np Trapera
...

No to nie dziwne bo z Trapera to ewentualnie uniwersalna się nadaje do użytku i to jako baza. Odkąd Traper ma "fabrykę" (nie jestem pewien czy tylko nie rozsypują w mniejsze worki) to Traper stracił wiele na jakości.

Teraz bawię się Lorpio Lorenca ale to dopiero początek zabawy z dobieraniem zapachów i smaków. Może coś ktoś napisać o tych przynętach? Jakie mieszanki na jakich wodach i jakie efekty?

Pozdrawiam
Warun

[2010-05-11 22:16]

kwl22

Traper jako zaneta mni pasuje wmiare dobre wyniki na nia mam ... chociaz wedkuje od niedawna takze nietestowalem duzo zanet... moim nr 1 jest MArcel ,ale to sporadycznie kupuje.... Trapera karzdym razem trzeba przecierac przez sito bo inaczej to dramat...kawalki drewna lub foli to standard ale ostatnio srube a dokladniej wkret znalazlem w zanecie LIn Karaś....

[2010-05-11 22:59]

kwl22

jakie bledy ....wrrrr sory [2010-05-11 23:00]