Zanęty na bazie produktów firmy Samet

/ 6 odpowiedzi
Ostatnimi czasy natknąłem się na zanęty firmy Samet. Mają dość szeroki asortyment zanęt i dodatków. Postanowiłem skomponować swoją zanętę na bazie zanęt i dodatków Samet'a (mieszanka zanęty rzecznej, feeder, leszcz + dodatki). Dwa wypady na ryby (Odra okolice Zielonej Góry) i jestem mile zaskoczony.
Czy któryś z kolegów lub koleżanek stosował zanęty Samet?
bea


Ponawiam pytanie ...... (2010/05/11 21:28)

angulia


Stosuję te zanęty od dłuższego czasu. Za tą cenę polecam. Należy dobrać odpowiednią zanętę do łowiska np.występuje zanęta płoć czerwona która bardzo dobrze wabi ryby w Odrze jesienią .Osbiście dodaję do zanęty  atraktor , pinke i klej (2010/05/11 22:01)

mar83


Tydzień temu przypadkiem w nowo otwartym sklepie zaproponowano mi zakup zanęt tej firmy pierwsza próba miała miejsce w minioną sobotę i jestem mile zaskoczony.Sądzę,że lepiej się sprawuje niż inne zanęty np Trapera,ale to jest moja nie obiektywna opinia lub w sobotę rybki miały większą ochotę współpracować (2010/05/11 22:02)

warun


Sądzę,że lepiej się sprawuje niż inne zanęty np Trapera
...

No to nie dziwne bo z Trapera to ewentualnie uniwersalna się nadaje do użytku i to jako baza. Odkąd Traper ma "fabrykę" (nie jestem pewien czy tylko nie rozsypują w mniejsze worki) to Traper stracił wiele na jakości.

Teraz bawię się Lorpio Lorenca ale to dopiero początek zabawy z dobieraniem zapachów i smaków. Może coś ktoś napisać o tych przynętach? Jakie mieszanki na jakich wodach i jakie efekty?

Pozdrawiam
Warun (2010/05/11 22:16)

kwl22


Traper jako zaneta mni pasuje wmiare dobre wyniki na nia mam ... chociaz wedkuje od niedawna takze nietestowalem duzo zanet... moim nr 1 jest MArcel ,ale to sporadycznie kupuje.... Trapera karzdym razem trzeba przecierac przez sito bo inaczej to dramat...kawalki drewna lub foli to standard ale ostatnio srube a dokladniej wkret znalazlem w zanecie LIn Karaś....

(2010/05/11 22:59)

kwl22


jakie bledy ....wrrrr sory (2010/05/11 23:00)