Zaloguj się do konta

Zanęty Marcela na płytkie łowiska

utworzono: 2013/04/04 09:03
swyniu

Koleżanki i koledzy jakie zanęty Marcela  polecacie na płoć, leszcza ... w płytkich zbiornikach zaporowych ( Michalice ,Brzózki , Kluczbork) te zbiorniki są tylko przykładowymi wodami na których najczęściej jestem. [2013-04-04 09:03]

pawel75

A musi być koniecznie "Marcel" ?. Wiem, że to grupa akurat tego producenta, ale warto czasem poeksperymentować. Najlepsze wyniki na naszych płytkich zaporówkach i płytkich zbiornikach retencyjnych w woj. lubelskim zawsze miałem na zanęty trapera.... Jakby co polecam. Skuteczne !
[2013-04-04 18:55]

bednar14

Naprawdę dobra zanęta ;-) troszeczkę dodatków i jest super, możesz ją również zmieszać z jakąś tańszą 2 kg i wtedy masz dobre 3 kilo zanęty ;-)
[2013-04-04 19:09]

bednar14


[2013-04-04 19:10]

Bernard51

Naprawdę dobra zanęta ;-) troszeczkę dodatków i jest super, możesz ją również zmieszać z jakąś tańszą 2 kg i wtedy masz dobre 3 kilo zanęty ;-)

Też jestem tego zdania mieszam z uniwersalną Bruda i sprawdza się,
Oczywiście w zależności na jaką rybę i o jakiej porze roku, można ją jeszcze podrasować różnymi dodatkami.
[2013-04-05 06:32]

LYSY

Gold Pro Yellow + Secret Classic
Ewentualne atraktory (ja łowię bez) - Carmel MVD lub Karabrasem Mondial
+ oczywiście odpowiednie ziemie i gliny.
[2013-04-05 07:06]

swyniu

Naprawdę dobra zanęta ;-) troszeczkę dodatków i jest super, możesz ją również zmieszać z jakąś tańszą 2 kg i wtedy masz dobre 3 kilo zanęty ;-)

  Kolego mam pyta nie bo jest bardzo podobna Marcela jak ta której wstawiłeś foto niby takie samo opakowanie lesz całkiem inny leszcz ... :) lecz zanęta taka sama :) dzięki bardzo. W tym roku chcę spróbować Marcela i nie chciałbym kupować wszystkich i sprawdzać więc bardzo dziękuję za radę. [2013-04-05 07:32]

swyniu

A musi być koniecznie "Marcel" ?. Wiem, że to grupa akurat tego producenta, ale warto czasem poeksperymentować. Najlepsze wyniki na naszych płytkich zaporówkach i płytkich zbiornikach retencyjnych w woj. lubelskim zawsze miałem na zanęty trapera.... Jakby co polecam. Skuteczne !

Kolego miałem dwa  razy trapera na Michalicach to większa zaporówka i raczej słabo lecz wiem że na innych zbiornikach jest dobra...i chwalą ją sobie inni  [2013-04-05 07:39]

pastuch

Zapraszam na mojego bloga.
Znajdziesz tam artykuły, które powinny pomóc.
pastuch.wedkuje.pl
w szczególności polecamTanie zanęty na płocie na wodach stojącychpozdrawam Damian [2013-04-05 10:24]

swyniu

Zapraszam na mojego bloga.
Znajdziesz tam artykuły, które powinny pomóc.
pastuch.wedkuje.pl
w szczególności polecamTanie zanęty na płocie na wodach stojącychpozdrawam Damian

Kolego Damianie a masz coś do koszyka i na leszcza ? [2013-04-05 10:31]

pastuch

Osobiście  i sporadycznie poławiam metodą gruntową.
Lecz gdy łowię nie dokładam do zanęt jakiś nie wiadomo jakich specyfików zanęty leszczowe charakteryzuję grubsza frakcja i wiele dodatków już zawartych w nich. Ja raczej opieralem się na robactwie i kukurydzy.
Dość skuteczną jak dla mnie mieszanką było połączenie zanęty miodowej z dodatkiem domowego kakao ;), najciekawsze jest to, ze nie pamiętam nazwy tej zanęty.Także : 
Zanęta o smaku miodu / czekolady  1kgOdrobina Kakao 200 grEpiceine / Konopie got. 400 gr wszystko co szybko się uwalnia nawet i glina rozp. byle by nie wytłoch, platki owsiane Odrobina Coco-belge 100 grKukurydza MelasaRobactwo...
połamania...

[2013-04-05 19:21]

pastuch

przepraszam kakao 100 gr !! [2013-04-05 19:25]

swyniu

W ubiegłym roku kupiłem odległościówkę i zamierzam poćwiczyć:) rybki, ogólnie fedeer lecz spławik będzie drugą wędką w dzień . Rok temu kolega zachwalał zanętę z dodatkiem miodu typowo na leszcze z dużym powodzeniem [2013-04-07 09:08]

bednar14

Naprawdę dobra zanęta ;-) troszeczkę dodatków i jest super, możesz ją również zmieszać z jakąś tańszą 2 kg i wtedy masz dobre 3 kilo zanęty ;-)

  Kolego mam pyta nie bo jest bardzo podobna Marcela jak ta której wstawiłeś foto niby takie samo opakowanie lesz całkiem inny leszcz ... :) lecz zanęta taka sama :) dzięki bardzo. W tym roku chcę spróbować Marcela i nie chciałbym kupować wszystkich i sprawdzać więc bardzo dziękuję za radę.



Wydaje mi się że ta z tym innym leszczem tylko się właśnie leszczem różni ;-) Używałem tej i tej i jakoś specjalnych zmian w zanęcie nie zauważyłem.
[2013-04-07 09:30]

swyniu

Tak też myślałem ... Może zmienili rybkę na opakowaniu dla lepszej reklamy :) [2013-04-07 10:05]

Mory

na zaporówki to używam raczej robinsona brem i roach prawie to zamo co marcelini a polowe tansze [2013-04-29 20:12]

swyniu

na zaporówki to używam raczej robinsona brem i roach prawie to zamo co marcelini a polowe tansze



Mory kupę lat :) [2013-05-01 09:02]