Zanęty Eldorado Wasze opinie.

/ 12 odpowiedzi
Witam. Ostatni zastanawiałem się jak zrobić zanętę wydając najmniej. Jedni kupują "paszę dla ryb" z targu dodają jakiś zapach i już. Myślę, że najtańsza zanęta kupna ze sklepu będzie bardzie wartościowa i lepiej skusi ryby. Czy mam rację?

Dlatego chciałbym się zapytać jakie macie zdanie na temat zanęt eldorado oraz gdzie mogę je nabyć i w jakich są cenach? Nie mogę ich znaleźć w sieci.

Czy taniej wyjdzie kupić czy zrobić zanętę? Która lepiej przypasuje rybą?

Pozdrawiam.
Jędrula


Zanety Eldorado ? Nie słyszałem ? (2011/08/10 09:51)

arbeiten100


Pytam się, bo w necie widziałem wiele dobrych opinii ta ich temat, więc chcę je wypróbować, a szukam taniej zanęty. W necie nie potrafię jej znaleźć.

http://www.eldoradozanety.pl/

Ta tej stronie są zanęty przez nich oferowane, ale bez cen. (2011/08/10 09:56)

arbeiten100


Odświeżam up. Zależy mi na czasie. (2011/08/10 11:32)

u?ytkownik60174


Kol.arbajten ja kupiłem zanętę Gut-mix Karp 5 kg. Zapłaciłem śmieszną cenę bo tylko- 15 zł. Jest to zanętka z grubszą frakcją, jak też zostawia po sobie smugę. Mniejsze ryby są objedzone mniejszymi jej kąskami (ziarna), a większe kukurydzą.. Najlepsze wyniki miałem wrzucając (zaraz po rzucie spławikiem) jedną dość małą kulkę (powiedzmy, że wielkości piłeczki do ping-ponga). Pozdrawiam Damian :) (2011/08/10 11:37)

Jędrula


Kol.arbajten ja kupiłem zanętę Gut-mix Karp 5 kg. Zapłaciłem śmieszną cenę bo tylko- 15 zł. Jest to zanętka z grubszą frakcją, jak też zostawia po sobie smugę. Mniejsze ryby są objedzone mniejszymi jej kąskami (ziarna), a większe kukurydzą.. Najlepsze wyniki miałem wrzucając (zaraz po rzucie spławikiem) jedną dość małą kulkę (powiedzmy, że wielkości piłeczki do ping-ponga). Pozdrawiam Damian :)

 

 

 

 

 

 

 

?????????????


(2011/08/10 11:55)

u?ytkownik60174


Jędrula kolega pytał o tanie zanęty to podałem mu taką której używam bo ja też nie spotkałem się z zanętami eldorado (2011/08/10 12:07)

Jędrula


Jędrula kolega pytał o tanie zanęty to podałem mu taką której używam bo ja też nie spotkałem się z zanętami eldorado

 

 

 

 

 

 

 

 

:))))

(2011/08/10 12:08)

arbeiten100


Może ktoś jeszcze dołączy się do dyskusji? Chciałbym zebrać wszelkie informację na temat zanęt Eldorado. (2011/08/10 13:49)

volvo01


Daj sobie spokuj z Eldorado za 1 kg 9 zł  <hahaha> masz wiele innych dobrych zanet np. DRAGON , TRAPER , PROFESS itp.

Pozdrawiam Miłosz :) (2011/08/15 01:24)

stuart


Ja zanęte robie domowych sposobem :)  Kilogram bułki tartej,zapach waniliowy,kukurydza,i opinka  :D wychodzi cmi taniej niz bym miał kupywac:) Połamania kija. (2011/08/15 09:01)