Zaloguj się do konta

Zanęta MVDE

utworzono: 2019/08/29 10:54
maciej2003

Czy połączenie zanęty mvde braem + mvde supercup będzie pasowało i co do tego można dodać jeszcze aby się dobrze zgrało ? [2019-08-29 10:54]

Jakub Woś

Będzie pasowało. W katalogu Robinson masz przy zanętach MVDE kilka gotowych receptur. Polecam tam zajrzeć.
Mi te zestawy się sprawdzają. Przykładowo

Les zcz
• 2 cz. Robinson Bream Yellow
• 1 cz. Secret M.V.D.E.
• 1 cz. Supercup M.V.D.E.
• Atraktor Brasem, Vanille.
lub Chocolat M.V.D.E.

Rzeka – kleń, jaź, leszcz,
krąp
• 2 cz. Robinson Bream
• 2 cz. Robinson River
• 2 cz. Record Silver M.V.D.E.
• 1 cz. Biscuit M.V.D.E.
• Atraktor Brasem M.V.D.E.
+ Vanille M.V.D.E.
[2019-08-29 11:52]

patryk-kociemba

Takie połączenie to tylko na nie wielkie głębokości, by łowić głębiej to w grę wchodzi glina, jeżeli zaś zanęta to turbo lub silver breme. Z dodatków to możesz spokojnie dodać caramelu. [2019-08-29 12:59]

maciej2003

A co sądzicie jak by dodać do tego jeszcze biszkopt prażony z miodem ? [2019-08-29 14:26]

patryk-kociemba

szczerze mówiąc nigdy jakoś mi się nie sprawdził, jeżeli chcesz słodzić to proponuje dodać melasy. Zanęty Marcela zauważyłem, że są kompletne i nie ma potrzeby dodawać żadnych dodatków. [2019-08-30 07:53]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia