Zanęta wrześniowa

/ 4 odpowiedzi
Witam,

Jaką zanętę polecacie na wrzesień ? W tym momencie posiadam : Lorpio extra płoć special, Lorpio super karp, mondial f płoć czarna. Z dodatków: Lorpio czekolada, konopie oraz pszenica. Jak zanęty Wy proponujecie oraz co byście do nich dodali . Nie będzie problemu z kupnem poleconej zanęty, ponieważ na ryby jadę w środę.

Mam zamiar łowić większe leszcze i płocie na feeder.

Będę łowił na j. Tatarak k. Legnicy
RuchPalikota2

GUT-MIX LESZCZ (super zapaszek cytrusowy posiada  :D ), MELASA LORPIO lub komponent klubowy mieszanka piernikowa (2013/09/14 16:00)

plotka97

Traper leszcz z dodatkiem korzennym lub truskawkowym. (2013/09/24 17:15)

kuli87

Witam,

Jaką zanętę polecacie na wrzesień ? W tym momencie posiadam : Lorpio extra płoć special, Lorpio super karp, mondial f płoć czarna. Z dodatków: Lorpio czekolada, konopie oraz pszenica. Jak zanęty Wy proponujecie oraz co byście do nich dodali . Nie będzie problemu z kupnem poleconej zanęty, ponieważ na ryby jadę w środę.

Mam zamiar łowić większe leszcze i płocie na feeder.

Będę łowił na j. Tatarak k. Legnicy

Każda woda jest inna także nie ma odpowiedzi na to pytanie, musisz samemu kombinować i próbować nad wodą a to przyniesie może sukces. Nie raz sam się zdziwisz jakie efekty przynoszą kombinacje, ba mało tego nauczysz się wielu fajnych mieszanek na dane łowisko. połamania (2013/09/24 18:14)

użytkownik103891

żadnych kupnych zanęt !!! to wszystko szajs za grubą kasę. Tylko i wyłącznie zwykła kukurydza zmielona na śrutę kukurydzianą dość grubo. To zalewamy wrzątkiem, dozujemy odpowiednią ilość wody , odczekujemy chwilę , taka zanęta napęcznieje , wymieszać do uzyskania odpowiedniej konsystencji tzn. takiej która da sie lepić w KULE zanętowe. Można taką zanętę mieszać z gliną .
Taka zanęta kosztuje ok 1,2 zł/kg i jest na pewno skuteczniejsza od tego sklepowego miału pozmiatanego z ulicy i sprzedawanego w kosmicznych cenach do ponad 10 zł za kg !!!!!
Wybór należy do Ciebie , testowałem wszystkie te zanęty i jeżeli nie chcesz łowić drobnicy wszędobylskiej w naszych wodach to radzę skupić się nad wyborem śruty kukurydzianej nic poza tym.  (2013/09/24 20:15)