Zanęta Venire

/ 6 odpowiedzi
czy zanęta venire jest taka dobra //
okonilowca


Kupiłem paczkę 3kg w zeszłym roku. Nie polecam jej. Przychodzą do niej same ukleje i mała płoć. Chyba, że się ją wzbogaci w kukurydzę i jakieś ładne atraktory. Chociaż widziałem film o wędkarstwie podlodowym, gdzie Tomasz Nysztal używał tej zanęty i miał ładne wyniki w postaci leszcze. Myślę, że skuteczność zanęty zależy od łowiska. (2012/03/10 13:05)

wedkarz1990


Witam. Tak jak kolega wyżej napisał sama "młodzież" podchodzi. Jak dla mnie najlepszą zanętą na płoć jest Traper czerwona. (2012/03/10 13:36)

fkuzi555


przy dobrej kompozycji zanet spokojnie dasz rade polowic fajne rybki :) w ubieglym roku przerzucilem chyba wszystkie rodzaje venire i naprawde zlego slowa nie powiem, ale osobiscie wole zanety Tomka Nysztala. w tej cenie, to absolutny top. wada jest krotki okres przechowywania, ale z drugiej strony wiadomo, ze nie ma tam chemii tyle, co w innych produktach (2012/03/10 15:32)

Greg1994


Używałem na lodzie polecam atraktory też są w miarę nie złe (2012/03/10 16:45)

Antoni5001


Nie wiem czy kolega wędkarz kiedykolwiek był na rybach ale jeśli był to powinien wiedzieć że zanęty sprzedawane w dużych paczkach są zazwyczaj bazami i należy wzbogacać je atraktorami, dużą ilością pinki, kukurydzy i tym co ryby lubią w danym akwenie. Jeśli chodzi o zanęty venire to jest super produkt. Łowię tylko na profesjonalnych i efekt jest piorunujący.

(2012/03/25 21:44)

Antoni5001


Traper czerwony to jedyne co robi to barwi dłonie. Zastanawiałem się czy jest jeszcze jakiś wędkarski analfabeta który kupuje TRAPERA i całe szczęście dla prawdziwych wędkarzy są tacy a dla ryb niestety są tacy. Człowieku czy kiedykolwiek badałeś skład chemiczny i przesiewałeś zanęte trapera?? Te zanęty to tablica mendelejewa. W mojej okolicy jest duża hurtownia wędkarska i kiedyś rozsypała im się paleta trapera na podjeździe, zanęte zaczęły wydziobywać wróble poczym następnego dnia około 20 sztuk martwych wróbli zanleźliśmy na ulicy. Zastanów się zanim następnym razem wżucisz ten syf do wody............

Pozdrawiam

(2012/03/25 21:49)