Zanęta PROFESS

/ 5 odpowiedzi

witam mam takie pytanie co sądzicie o zanęcie PROFESS czy będzie ona skuteczna 

na kwietniowego leszcza i czy jest ona lepsza od dragona xxl ?

JKarp


Cześć
A o którą serię zanęt Ci chodzi? Z tego co wiem PROFESS ma kilka serii zanęt: podstawowa, extra,turbo, effect i HPB. Dużo dobrego słyszałem o turbo i HPB.
http://profess-fishing.pl/
Janusz JKarp (2011/03/21 12:16)

garsija


chodzi mi o zanęty                                                       

STANDARD        HBP     I      EXTRA

(2011/03/21 14:12)

JKarp


Cześć
Widzisz chcesz porównać trzy różne zanęty. Standard jak sama nazwa mówi seria podstawowa. Taka sobie bym powiedział. Natomiast turbo i HPB to są dobrej klasy zanęty za rozsądną kasę. Szczególnie Leszcz Orange jest godny polecenia. Turbo - szkoda, że są tylko w opakowaniach 0,75kg ( większego nie widziałem ). Cena choć nie za mała jak na te 0,75kg bardzo adekwatna do jakości i skuteczności.
Znam te zanęty już kilka lat. Jakość cały czas na wysokim poziomie w przeciwieństwie do kilku marek, którym  się w główkach poprzewracało od ilości sprzedaży.
Polecam jednym słowem PROFESSA.
Janusz JKarp (2011/03/21 14:44)

karpfan


Od dwóch lat używam zanęt Profess, zanęty przede wszystkim gruboziarniste i długo i fajnie trzymają zapach, dobre są z serii H.B.P , są czarne ,czerwone. (2014/01/25 17:03)

piotr_berger


W tym roku zacząłem łowić na tę zanętę. Na razie testuję "różne" płocie. Wynki sa bardzo ciekawe i obiecujące! Szczególnie w tych kiepskich warunkach pogodowych... 
  (2017/04/30 11:47)