Zanęta zawodnicza na płoć

/ 5 odpowiedzi
Witam,w niedzielę wybieram się na zawody.Będę łowił na spławik 3g.Łowisko to jezioro.Moja zanęta to Traper Karpiowate z dodatkami:
- prażonych konopii;
- atraktora waniliowego;
- atraktora kolendra;
oraz ziemia bełchatowska do podawania jokersa.

Myślałem żeby zanętę podzielić na dwie części i podawać jedną z 1-wszym atraktorem oraz drugą z 2-gim atraktorem.Czy taki myk ma sens,czy po prostu wrzucić oba zapachy do zanęty.Dodam,że na łowisku będę pierwszy raz i nie wiem nawet czego się spodziewać :D

Pozdrawiam i życzę połamania!
max1998

Zamiast kombinowania z dodatkami, polecam kupić 1kg zanęty zawodniczej na płoć np. Sensas Gross Gardons, Lorpio GP Roach, i do tego jedno opakowanie gliny argille oraz ziemi bełchatowskiej. Połowę mieszanki glin wymieszaj z zanętą, a połowę zostaw do jokersa. (2015/07/22 19:40)

halski021

Bez treningu przed zawodami , to na zawodach nie ma co liczyć na dobry wynik . Można wtedy traktować zawody jako spotkanie z kolegami , których się dawno nie widziało , lub poznać nowych . Najwięcej można się nauczyć obserwując zawody jako kibic lub sędzia . Mało kolegów tak postępuje , a potem po nieudanym starcie w pierwszych swoich zawodach rezygnują z dalszych startów . (2015/07/23 10:16)

danielantus

Ja tam lubię łowić i nawet jak nic nie złapie nie będę zmartwiony :) A poza tym płotka nie jest trudną rybą ;) P.S.Dzięki za podpowiedz z tym Sensasem,jak będę dzisiaj w mieście to kupię jakąś zanete zawodnicza i nie będę się bawił w zapachy :D (2015/07/24 09:53)

halski021

danielantus - ,,a poza tym płotka nie jest trudną rybą" - tak myślisz? napisz jak Ci poszło na zawodach:) (2015/07/24 18:10)

danielantus

Chętnie ;) Kupiłem sobie zanęte lorpio płoć super competition + traper konopie prażone + ziemia torfowa (do podawania pinki) + atraktor traper kolendra Liczę na dobre połowy,a białe będą lepsze od kuku? Liczę na grubsze płocie ;) (2015/07/24 20:22)