Zaloguj się do konta

Zanęta Trappera jak ją przygotować poprawnie?

utworzono: 2011/07/29 17:45
doemka

Witam.Kupiłem sporą ilość zanęty "traper".Firma zaleca dołożenie kleju przed wędkowaniem.Nawet bez kleju na łowisku z zanęty zrobił mi się kit.Proszę poradzcie coś aby zanęta była do użytku.    z góry dziękuję za porady.
[2011-07-29 17:45]

mienta

Kolego zanęte przetrzyj przez sito odstaw na kilka minut niech składniki dobrze naciągna wody po kilku minutach sprawdź czy zaneta spełnia twoje oczekiwania i ewentualnie dowilż ją i znowu przetrzyj przez sito to co firma poleciła sprawdza sie na rzekach na wodach stojących niema racji bytu ale to zalezy czy będziesz łowił w rzece czy na jeziorze......poza tym poszukaj odpowiedniego pokoju gdzie będzie taki temat na miejscu  [2011-07-29 17:53]

marek-debicki

Szanowny Pawle! Taka informacja, to żadna informacja. Zanęt Trapera jest mnóstwo gatunków,  są na rzekę, na jeziora i jeszcze nie wiem na co. Sama zanęta jest w formie suchej zazwyczaj i dopiero po dodaniu stosownej ilości wody uzyskuje się odpowiednią konsystencję. Dlatego też aby coś można było Ci doradzić, musisz dokładnie sprecyzować co to za zanęta i w jaki sposób ją przygotowywałeś. Pozdrawiam [2011-07-29 18:10]

kargul

za duzo wody wlales pewnie.... [2011-07-29 18:49]

doemka

Dzięki Wam Koledzy za odpowiedzi.Kilka słów do kolegi Michała,może Ty na ryby jeździsz tirem ,ale tylko "tikiem"i nie mieszczą mi się te wszystkie wiadra,sitka i inne rzeczy.A poza tym,czy naprawdę tak przeszkadza Ci to okno?.Ty zapewne urodziłeś się w erze komputerów a dla mnie to magia z którą w moim wieku nie źle sobie radzę.Na przyszłość prośba.Bądź bardziej wyrozumiały.
[2011-07-29 18:51]

mienta

Dzięki Wam Koledzy za odpowiedzi.Kilka słów do kolegi Michała,może Ty na ryby jeździsz tirem ,ale tylko "tikiem"i nie mieszczą mi się te wszystkie wiadra,sitka i inne rzeczy.A poza tym,czy naprawdę tak przeszkadza Ci to okno?.Ty zapewne urodziłeś się w erze komputerów a dla mnie to magia z którą w moim wieku nie źle sobie radzę.Na przyszłość prośba.Bądź bardziej wyrozumiały.

No tir to by sie przydał swoją drogą sito nie zajmuje tyle miejsca cały czas stosuje zanęty trapera więc wiem jak z nimi postepowac swoja drogą będąc moderem moim obowiazkiem jest pilnowac aby posty były umieszczane zgodnie z tym co piszą userzy......przeniosłem twój post do pokoju w ktorym powinien byc wpisany......zajrzyj tez na mojego bloga tam opisałem mieszankę składającom się ze składników firmy traper i jeśli masz jakieś pytania to pisz na priv pozdrawiam 

[2011-07-29 21:27]

doemka

Dzięki za wyrozumiałość i poprawę moich niedociągnięć na forum.W przyszłości na

pewno będę korzystał z Twoich rad.pozdrawiam.
[2011-07-30 10:42]