Zaloguj się do konta

Zanęta Trapera Gold Series Competition

utworzono: 2009/04/26 13:14
kamil1282

Bardzo interesują mnie wasze opinie na temat zanęty trapera leszcz,płoc Gold Series Competition.Proszę również o porady w sprawie zanet -płociowych lub leszczowych. [2009-04-26 13:14]

sacha

Gold Series Competition-ładna nazwa sugerująca że produkt jest znany i lubiany. Im więcej Goldów tym by był ostrożniejszy.Nie wiem jak teraz ale 2 czy 3 lata temu w zanętach Trapera przy przecieraniu trafiały się fragmenty opakowań w postaci kawałków folii polietylenowej i folii cienkiej aluminiowej co oznaczało wrzucanie do mielenia batoników,herbatników i innych produktów razem z opakowaniem. Mogliby przynajmniej wyjmować z opakowań.Nie mam jednak pomysłu co w zanęcie robiły kawałki drewna. [2009-04-26 22:45]

menago

Witam ogólnie zanęty trapera są jak na mój gust wysokiej jakości i są zarazem dość tanie ale osobiście preferuję zanęty dragona jak na płoć to DRAGON ARMOA PŁOĆ CZARNA warta polecenie i dość tania pozdrawiam [2009-04-27 14:41]

angelika

Jeśli chodzi o trapera to mam dobre doświadczenia. Robi on dobre zanęty jak i dodatki zanętowe i w dobrej cenie. Sama korzystałam i jeszcze korzystam z jego zanęt i dodatków. Pozdrawiam ;* [2009-04-27 20:46]