Zanęta Trapera Gold Series Competition

/ 3 odpowiedzi
Bardzo interesują mnie wasze opinie na temat zanęty trapera leszcz,płoc Gold Series Competition.Proszę również o porady w sprawie zanet -płociowych lub leszczowych.
sacha


Gold Series Competition-ładna nazwa sugerująca że produkt jest znany i lubiany. Im więcej Goldów tym by był ostrożniejszy.Nie wiem jak teraz ale 2 czy 3 lata temu w zanętach Trapera przy przecieraniu trafiały się fragmenty opakowań w postaci kawałków folii polietylenowej i folii cienkiej aluminiowej co oznaczało wrzucanie do mielenia batoników,herbatników i innych produktów razem z opakowaniem. Mogliby przynajmniej wyjmować z opakowań.Nie mam jednak pomysłu co w zanęcie robiły kawałki drewna. (2009/04/26 22:45)

menago


Witam ogólnie zanęty trapera są jak na mój gust wysokiej jakości i są zarazem dość tanie ale osobiście preferuję zanęty dragona jak na płoć to DRAGON ARMOA PŁOĆ CZARNA warta polecenie i dość tania pozdrawiam (2009/04/27 14:41)

angelika


Jeśli chodzi o trapera to mam dobre doświadczenia. Robi on dobre zanęty jak i dodatki zanętowe i w dobrej cenie. Sama korzystałam i jeszcze korzystam z jego zanęt i dodatków. Pozdrawiam ;* (2009/04/27 20:46)