Zaloguj się do konta

Zanęta Traper Gold Series

utworzono: 2010/04/29 13:35
tomasz91

Witam wszystkich kolegów wędkarzy!

Wiem, że jużtematy na ten temat się pojawiały, ale chciałbym odświeżyć temat.

Chcialbym się zapytać: co sądzicie o zanętach Trapera z serii GOLD SERIES zwłaszcza na płoć? Acha i o jakie dodatki można ją wzbogacić chcąc łapać płocie?

Z góry dziekuje za opinie i podpowiedzi :)

 

[2010-04-29 13:35]

tomasz91

OO ale za temaciłem :D [2010-04-29 13:43]

Zanety Trapera w/g mnie i moich spostrzeżeń są bardzo dobre.Wzbogacic zawsze można konopiami(prażonymi,gotowanymi).Pozdrawiam.
[2010-04-29 13:45]

przemo1980

Dobre zanęty. Na płoć możesz dodać anyż, nostrzyk,konopie,mielone odchody gołębie. Uniwersalnym dodatkiem będzie wanilia...

[2010-04-29 15:11]

kwl22

u mnie konopie sie swietnie sprawdzaja....co do trapera to opinie sa rozne ale moim zdaniem sa to skuteczne zanety ja jakos sie niespinam i nie mam cisnienia na wynik takze spokojnie te zanety spelniaja moje oczekiwania [2010-04-29 23:42]

lorak

Witam wszystkich kolegów wędkarzy!

Wiem, że jużtematy na ten temat się pojawiały, ale chciałbym odświeżyć temat.

Chcialbym się zapytać: co sądzicie o zanętach Trapera z serii GOLD SERIES zwłaszcza na płoć? Acha i o jakie dodatki można ją wzbogacić chcąc łapać płocie?

Z góry dziekuje za opinie i podpowiedzi :)

 Trapera GS Champion miałem okazję sprawdzić tej wiosny. Dodawałem konopie prażone, trochę coprah melase i dodatek zanętowy Trofeum o zapachu wanilia i burbon. Polecam. Oczywiście po przetarciu dodałem trochę pinek. Pewnie latem trzeba będzie ją trochę wzbogacić, ale nie łowiłem na nią latem, więc się nie wypowiadam.

[2010-04-30 08:29]

Witam wszystkich kolegów wędkarzy!

Wiem, że jużtematy na ten temat się pojawiały, ale chciałbym odświeżyć temat.

Chcialbym się zapytać: co sądzicie o zanętach Trapera z serii GOLD SERIES zwłaszcza na płoć? Acha i o jakie dodatki można ją wzbogacić chcąc łapać płocie?

Z góry dziekuje za opinie i podpowiedzi :)





Powiem Ci ze zanęta Trapera Gold Serirs to jedna z moich ulubionych zanęt, do połowu płoci polecił bym Tobie Black Płoć to taka czarna zanęta z gold series, pamiętaj ze ta zanęta uważana jest za zawodniczą więc musisz mieć jeszcze jakąś uniwersalna baze zanętową mieszasz to razem i w moim przypadku dodaje chleb belgijski czerwony stila, mozna wduśić w to poczwarki białych robaków. Zanęta nie może być bardzo klejąca to się tyczy jeziora musi się rozpadać ale nie całkowicie. Mi się sprawdziło a łowie na żwirowni a jak wszyscy wiedzą to trudne łowiska :)  

[2010-06-05 14:23]

Turas

kolego na naszych łowiskach jest coraz słabiej z rybą pamietaj ale jak dodasz gołebich odchodów to efekt zawsze jest pozytywny ni będe pisał tobie o innych dodatkach bo jeszcze wygrasz ze mną na zawodach [2012-11-03 07:26]

Witam!!!
Zanęty Traper Gold Series są moim zdaniem najlepszym mieszankami dostępnymi na rynku w Polsce(Podkreślę moim zdaniem są najlepsze) . Co do zanęty płociowej to ja polecam taką mieszankę;
1kg Trper GS Magic
1kg Traper GS Competition
200g Epiceine
konopie prażone
wanilia
coco-belge

[2012-11-03 23:49]

figo1231235

witam !!

jeśli chodzi o zanęty płociowe trapera to poleciłbym gold series Magic , zawiera ona sporą ilość konopi które płocie wręcz uwielbiają :

zanęta;

 gold series magic - 0,5 kg

gold series grand prix - 0,5 kg

pieczywo czerwone - 0,2 kg

coco belge- 0,2 kg

konopie gotowane - 0,25kg
 
powinieneś dodać też gliny i ziemie ;

2 kg ziemi bełchatowskiej 
 
2kg gliny wiążącej lub rozpraszającej [ zależy od rodzaju łowiska ] jeśli woda stojąca to zamiast wiążącej dodaj gline Argile [ od górka najlepiej ] ziemie i gliny razem wymieszaj ze sobą , połowa do jokersa a 2 połowa do zanęty , powiedz na  jakiej wodzie będziesz łowić to podpowiem coś więcej , do zanęty dodaj też sporo pinki i konopi
[2012-12-25 16:27]