Zanęta Traper Karp Lin Karaś - jasno zielona

/ 4 odpowiedzi
Witam, chciałem zadać pytanie odnośnie tytułowej zanęty wędkarzom którzy dużo mają styczności z przeróżnymi atraktorami ( ja głownie łowię na spining) - a więc - jaki zapach-atraktor waszym zdaniem 'jest' w tej zanęcie z góry dzięki i polamania
saviano

kiedyś raz wziołem z ciekawości, nie pamiętam, aby były jakieś fantastyczne efekty... (2015/02/17 07:08)

Lin1992

Witam, chciałem zadać pytanie odnośnie tytułowej zanęty wędkarzom którzy dużo mają styczności z przeróżnymi atraktorami ( ja głownie łowię na spining) - a więc - jaki zapach-atraktor waszym zdaniem 'jest' w tej zanęcie z góry dzięki i polamania

Używałem kiedyś tej zanęty,jaki jest zapach to mogę Ci kolego powiedzieć ,że jest słodkawy ale jaki dokładnie to nie mam pojęcia. (2015/02/17 09:29)

PolishHerbsman

Zależy co chcesz łowić. Ja zamiast TRAPERA polecał bym Lorpio Karaś. Zapach czekolada , ewentualnie LORPIO czerwony robak. Do obu podchodzą ładne karasie i karpiki + Leszcz.
Ja wybieram to zamiast trapera - zdecydowanie lepsze efekty osiągałem używając tego niż trapera (2015/02/18 12:40)

pawcio44

Nikt nie wie zatem co to za atraktor? (2015/02/22 10:35)