Zanęta StarFish Weekend

/ 6 odpowiedzi
Witam
Co myślicie o zanęcie StarFish Weekend cena takiej zanęty wynosi 20-25zł (zależy od sklepu) za 6kilo. Zanęta nie jest ukierunkowana więc może być dobre jako baza zanętowa, przynajmniej tak mi się wydaję. Chciał bym poznać opinię innych wędkarzy, może ktoś spotkał się już z tą zanętą.
Pozdrawiam młody wędkarz :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mESIEK

Witam.Tej zanęty nie używałem ale pozostałe tej firmy- tak i naprawdę jak dla mnie są rewelacyjne więc je polecam,ale i weekend też wypróbuję  jak ją spotkam.pozdrawiam (2012/08/02 09:07)

użytkownik75617

Bardzo dobra zanęta używałem, świetna nic nie dodawałem prócz kukurydzy i robaków, wszystkie zanęty z tej firmy są dobre (2012/08/02 11:15)

Abramis96

Jest to zanęta ukierunkowana na ryby karpiowate, na opakowaniu w j.angielskim napisane jest że na leszca,karpia i płoć. (2012/08/02 12:09)

kazkonger

Nie polecam tej zanęty. Używałem jej na wyjeździe.
1. Strasznie słabo się klei
2. Odstrasza ryby (jak nie wrzucałem zanęty do wody to co 10 minut miałem brania a jak wrzuciłem to odstraszyło ryby i do końca łowienia nie miałem nawet brania (łowiłem jeszcze 4 godzi.))
Więc ja odradzam kupna tej zanęty Połamania!:)

(2012/08/02 12:19)

sm0g

kazkonger
jak ryba bierze to po co wrzucałeś zanętę mi się wydaję że to był błąd z twojej strony.
Ja bym zrobił z tego mieszankę dodał bym jeszcze leszcza coco balage wanili troche konopi kuku robaki białe glina rozpraszająca i wiążąca i wydaje mi się że rybki by na to poszły :)
Zrobie taką mieszankę na wyjazd na mazury wyniki opisze. (2012/08/02 20:33)

slawol80

super zanęta na rzekę używam jej zawsze dodaje dodatki jeszcze takie jak np: kukurydza,  płatki owsiane, pinke  no i jakiś zapach wyniki to duża płoć naprawde duża nawet do 0,5 kg :):):) (2014/04/26 11:56)