Zanęta Sensas Bremes 3000 na zawody

/ 2 odpowiedzi
Witam! Czy ktoś testował lub łowi na zanętę sensas bremes 3000? Za 3 dni mam zawody i kupiłem ją, w łowisku dominuje średniej ilości leszcz. Wyczytałem, że są na nie słabe wyniki, ale było to w 2008 roku. 
misiu86

najlepiej przetestuj... masz 2 dni łowiłem 2 razy z ta zanętą raz rewelacja a raz dupa... wybrał bym gardonsa... (2015/04/14 22:19)

Ukleja142

Woda wodzie nie równa.... zanęta również. Na jednej się sprawdzi, na innej wodzie nie. Druga stara prawda wędkarska, dobra zanęta źle przyrządzona również sukcesu nie przyniesie. Trzecia prawda - zanęta bez dodatków też nie da sukcesu. Czwarta prawda - zanęta sama nie łowi, łowi wędkarz (dobiera zestaw - spławik haczyk przynętę, gruntuje, wyważa, etc). Piata prawda - kule klei i celnie zanęca wędkarz, zanęta tego nie uczyni... Piąta prawda - nie sama zanęta a mieszanka zanęty, ziemi i gliny (nie tylko do podania mięska!!) I tak dalej i tym podobnie, etc....

Na pewno chcesz wygrać zawody i chcesz, żeby tutaj i w tym miejscu podać Ci jedyny i sprawdzony przepis na każdą wodą... Otóż kochany adepcie wędkarstwa sportowego - takiej zanęty i takiej mieszanki nie ma !! Im szybciej się o tym przekonasz, tym lepiej dla Ciebie. Gdyby tak było - to wszyscy startujący mieliby takie same ilości złowionych ryb. Zależności są tak różne i tak skomplikowany przy komponowaniu zanęt, że w jednym wpisie nie da się tego podać...

Na zakończenie  - nie ma wody z jednym gatunkiem ryby. Są ryby dominujące i są ryby występujące sporadycznie, co nie oznacza, że nie można ich odławiać, Skoro na wodzie jest leszcz, to musi być i inny białoryb. A nastawienie się na jeden tylko gatunek ryby z góry stawia cię na przegranej pozycji !! Wierz mi, że tak jest !! (2015/04/15 11:25)