Zanęta Robinson GoodFish

/ 4 odpowiedzi
Czy oplaca sie kupic zanete goodfish Czy ktos ja mial i jakie byly efekty i czy necic zaneta sypkom czyli kulkami z niej ulepionymi z niej kulkami pod splawik na mulistym dnie
spines21


http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=archiwum&szukaj=zaneta+goodfish (2015/08/22 15:12)

zurawinowy


W tym roku często używałem tej zanęty. Jest bardzo tania wiec sypałem śmiało w różnych miejscach. Na wody stojące sprawdzała mi się bardzo dobrze. Na rzeki do koszyków kupowalem inna bo ta puchnie po namoczeniu i zbyt łatwo sie wypłukuje. Chyba ze kleju tez dokupisz. (2015/08/22 16:48)

nizgor


Mile mnie zaskoczyły, spodziewałem się jakiegoś syfu w paczce. Marka nie znana ale towar pierwsza klasa. Mieszanki nie są specjalnie różnorodne, to widać po powyższym artykule. Kilka paczek kupiłem w markecie i z teściem zabraliśmy nad nasze jeziorko. Trochę słabo się kleją i bez gliny czy tam kleju ciężko to podać na dużą głębokość, no chyba że w koszyku to zanęta Feeder jest dobra. Chleją sporo wody. Najważniejsze rybom pasowało. Połowiliśmy. (2015/09/03 18:48)