Zaloguj się do konta

Zanęta o zapachu migdałów

utworzono: 2012/05/19 21:10

Kupiłem dziś zanętę dragon feeder o zapachu migdała,chodzi mi o ten migdał na jaką rybę taki zapach?
[2012-05-19 21:10]

jaro0707

Na linka, ostatnio takową zakupiłem to złapałem ładnego karasia i lina.
[2012-05-19 23:23]

jaro0707

A może to był marcepan^^, nie pamiętam;p
[2012-05-19 23:25]

perwer

Migdałowa zanęta jest do niczego,taka kaszana którą zainteresuje sie coś ,co ma akurat smak.
Ogólnie nadaje sie na leszcza i dobrze komponuje sie z dodatkami słodkimi.
Jak będziesz kupował ,to sie orientuj co kupujesz. Jak możesz kupowac zanęte ,a później zastanawiąc co na nią możesz złapać.
Albo kupujesz bazówke i sam dobierasz składniki pod odpowiednią rybę ,albo pytasz sie sprzedawce co jest dobrego na co .
Mam nadzieje że nie jesteś tym gostkiem który wczoraj sie pytał ile dodać aromatu z konopi do gotowanych konopi.
[2012-05-19 23:55]

cocaine

witam jak czytam takie BZDURY  ze z.migdałowa jest do niczego płakać się chce...początkiem zeszłego sezonu na Dunajcu testowałem po raz pierwszy migdałową zanętę i okazała się rewelacyjna i b.skuteczna (leszcz,kleń,płotka)oczywiście po lekkim tiuningu :-)
[2012-05-20 05:28]

89krzysztof

witam jak czytam takie BZDURY  ze z.migdałowa jest do niczego płakać się chce...początkiem zeszłego sezonu na Dunajcu testowałem po raz pierwszy migdałową zanętę i okazała się rewelacyjna i b.skuteczna (leszcz,kleń,płotka)oczywiście po lekkim tiuningu :-)

Czytaj całe posty. Perwer napisał, że migdałowa będzie dobra, kiedy ryba jest głodna. A wiosną ryby po zimie na ogół są głodne. Jeśli testowałeś ją raz, to jeszcze nie powód do wydawania opinii na temat jej skuteczności.  [2012-05-20 07:30]

JKarp

witam jak czytam takie BZDURY  ze z.migdałowa jest do niczego płakać się chce...początkiem zeszłego sezonu na Dunajcu testowałem po raz pierwszy migdałową zanętę i okazała się rewelacyjna i b.skuteczna (leszcz,kleń,płotka)oczywiście po lekkim tiuningu :-)

CześćKrystian @cocaine to, że w tamtym roku raz połowiłeś to nic nie znaczy. Ile tego złowiłeś i przez jaki czas ? Czy potem używałeś tej zanęty czy już nie? Po lekkim tiuningu to znaczy jakim? No a @Krystianowi23 gratuluję zakupów ;-)JK
[2012-05-20 07:33]

cocaine

Witam napisałem wędkowałem od początku maja do do końca września 3-4 wyjazdy z.mig. używałem kilka razy z b.d efektami łowiąc feederkami a co do tiuningu miałem na myśli kilka dodatków typu glina,melasa.A co do wypowiedzi Krzysia przeczytaj swój post kilkanascie razy i może zrozumiesz co napisałeś :)a jerzeli nic z tego nie wyniknie poproś kogoś aby on ci nagłos przeczytał bo to co kolega Perwer w pierwszym zdaniu napisał nietrzyma sie kupy z Twoją Krzysiu wypowiedzią.pOZDRO.

[2012-05-20 08:32]

JKarp

Witam napisałem wędkowałem od początku maja do do końca września 3-4 wyjazdy z.mig. używałem kilka razy z b.d efektami łowiąc feederkami a co do tiuningu miałem na myśli kilka dodatków typu glina,melasa.A co do wypowiedzi Krzysia przeczytaj swój post kilkanascie razy i może zrozumiesz co napisałeś :)a jerzeli nic z tego nie wyniknie poproś kogoś aby on ci nagłos przeczytał bo to co kolega Perwer w pierwszym zdaniu napisał nietrzyma sie kupy z Twoją Krzysiu wypowiedzią.pOZDRO.

CześćMoże akurat ta zanęta jest bardzo skuteczna na Twojej wodzie? Przecież woda wodzie nie równa i preferencje smakowe ryb są odmienne.Ja rozumiem, że byłeś cztery razy na rybach używając tej zanęty.JK
[2012-05-20 09:01]

perwer

Kontrowersje hehehe ,bo perwer napisał coś...Gratuluje Tym co nie trzeba tłumaczyć prostych wypowiedzi i sa kumaci(oczywiście ludzie których juz znam i za to cenie) ,a pozdrawiam tych co maja klapy na oczach -przydadzą sie dzisiaj w tak słoneczny dzień.
Kolega napisał o tuningu -jakby kupe od psa obtoczyć obficie w bułce tartej ,dodać płatków owsianych ,konopi i melase ,to założe sie że nie na jednym zbiorniku szło by ładnie połapać.

to jest tak jabyś na wiosne łowił na kukurydze i ochotke . Nie powiedziane że na kuku nie połowisz ,ale efekty będą mało porównywalne. Trzeba rozumieć sedno całego wątku i wypowiedzi .
[2012-05-20 10:58]

lipa zanęta,każdy wątek to kłutnia,dajcie na luz
[2012-05-20 22:34]

Bernard51

Poprostu zaneta jak kazda inna nie sprawdzi sie na stjacej moze na rzece bedzie dobra
chociaz prawie z tych tanich kazda trzeba podrasowac swoimi sposobami i zapachami.
Najlepiej kupic uniwersalna i sobie dorabiac pod wlasna wode i poeksperymentowac mozna
w ten czas sie wie na czym sie stoi(lowi).
Jesli sie kupuje tanie gotowce zawsze jest ryzyko ze przewalimy z neceniem i nie ma efektów jakie bysmy oczekiwali.  Pozdrawiam!
[2012-05-21 05:34]

cocaine

Witam po pierwsze panie Perwer z PSIMI ODCHODAMI mam 0 doświadczenie w odróżnieniu od Pana ;-0 a zanętę używałem i jestem z niej zadowolony być może na Łące ,Goczałkowicach bądz Imieleniu to lipa straszna na Dunajcu się sprawdziła!!!Po drugie Panie Perwer nie wątpię że jesteś specjalistą w dziedzinie zanęt ale powątpiewam czyś Pan choć raz w/w zanęty używał by teraz takie rzeczy wypisywać.Gorąco pozdrawiam ;-)
[2012-05-21 07:10]

89krzysztof

Na łące nie ma ryb, na goczałkowicach nie trzeba nęcić żeby połowić, a na imieliniu jest zakaz nęcenia zanętami sypkimi :D  [2012-05-21 08:32]

Bernard51

Na łące nie ma ryb, na goczałkowicach nie trzeba nęcić żeby połowić, a na imieliniu jest zakaz nęcenia zanętami sypkimi :D


nic dodac;.....^

[2012-05-21 10:30]