Zaloguj się do konta

Zanęta nad Wartę za tamą...

utworzono: 2018/08/08 21:47
bartekl1983

Witam, jestem tu nowy ... w piątek planuje się wybrać na Wartę(na3 dni) za tamę na główki. Do tej pory łowiłem na Sulejowie ale mam już dość tego szamba które tam powstało. W związku z zmianą na rzekę mam pytanie co do zanęty... planuje zmiksować:

Magnetic red worm 0,5kg
pszenica 0,25kg
pęczak 0,25kg
otręby pszenicy 0,1kg
kukurydza 0,25kg
bobik 0,25kg
miarzdżona kukurydza 0,1kg
glina 0,1kg
czosnek świerzy (nie wiem ile ale planuje 4 duże ztarte ząbki

Czy ta zanęta ma sens? jeśli nie to proszę o jakąś korektę lub poradę co jak. To moja dziewicza wyprawa na rzekę... hehehe

mam jeszcze kopromelase, troszkę peletu krill , truskawka

łowić chcę na robak biały,kolorowy, makaron gwiazgki kukurydza, dendrodena - wybiorę w trakcie obserwując jak idzie z różnymi wersjami kanapek.

pozdrawiam [2018-08-08 21:47]

barrakuda81

Nie wiem jak szybki jest nurt Warty ale ja bym na Twoim miejscu zainwestował w jakąś paszę dedykowana wodom płynacym i regulował dodatki wedle potrzeb.Jak zmiksujesz byle co i wwalisz w nurt efekt może byc taki że ci ta zaneta spłynie kilometr poniżej. Zanęta spożywcza plus ewentualnie klej, plus glina plus robaki oraz ziarna - tej koncepcji bym się trzymał. Im prościej tym lepiej. Na Wiśle np zamaist kleju zawsze dobrze dac płatki owsiane, całe albo zmiksowane - ryby je tu znają i jest to pożądany dodatek.A rzeka do rzeki podobna.Pelecik napewno fajnie wzbogaci mieszanke.Złotej recepty nie ma ale rekreacyjne wędkowanie to nie zawody - błędy zawsze można popełnić. [2018-08-08 22:02]

bartekl1983

Znalazlem takie zakole gdzie nurt praktycznie stoi, chce rzucić w to miejsce i na pogranicze by zciągało ryby snując zapach nurtem...
mMewetualnie karpika :) [2018-08-08 22:05]

citipunk

W nowych miejscach eksperymentuję co się sprawdza- jedna wędka to co ostatnio a druga coś nowego. Poznaj ryby jakie tam są i pod gatunki kombinuj udoskonalenia. Do tego wywiad z miejscowymi jak łowią- ale też z przymróżeniem oka- raz się dowiedziałem żę nikt tu na białe nie łowi bo drobnica dziubie ... a mi dziubały grubasy i miejscowi zdziwieni na co łowię :P
[2018-08-08 22:39]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia