Zanęta na płoć

/ 13 odpowiedzi / 4 zdjęć
Jakiej zanęty ożyć? Co do niej dodać? Czy to będzie kosztowało majątek? (Skoro w grę wchodzi zanęta to dopiszcie co na haczyk założyć )-te pytania strasznie mnie dręczą.Planuje połowić na bata. stawu nie znam, wiem jedno że jest dobrze zarybiony. Czy mógłby mi ktoś pomóc ? Cena wszystkiego nie powinna przekraczać 35 zł Z góry dziękuje 
Majster 81


białe robaki ?mam dodac ?
Tak, do zanety lub jak blisko to z procy, lecz najlepiej formowac kule z zanety +robaki.

(2019/10/10 11:35)

Romuald55


Nie zawsze zanęta jest najważniejsza.Czasem przynęta odgrywa istotną rolę.Na ostatnich zawodach najlepsze brania miałem na białe robaki zakładane pojedynczo na haczyk 18 z cieńszej strony.Ani ochotka,ani pinka,ani robak biały zakładany z grubszej strony,ani kanapki z tych przynęt. (2019/10/10 19:53)

Jakub Woś


Mi na płoć najlepiej sprawdza się MVDE Secret Black Roach i MVDE Super Roach Black. W lecie na ińsku na kukurydzę płotki 30cm wyjeżdżały jedna po drugiej.
(2019/10/10 20:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dopierozaczynam


Bardzo Dziękuję Wszystkim za odpowiedz bardzo mi pomogliście POłAMANIA! (2019/10/10 20:35)

Dopierozaczynam


Hej ! jestem po zakupie zanęty którą poleciliście mi w poprzednim wpisie.(dziekuje;)) Tak czy inaczej mam kolejne pytanie co do niej dodać (pytałem sie was o to ale zapytam jeszcze raz) do wyboru mam: bialy robak ,kukurydza konserwowa, wedkarska miód lub wanilia.Kolejna sprawa to ile dać zanety ? czy dodać glinę? zastosować atraktor? (WYBIERAM SIE NA STAW KTÓREGO NIE ZNAM _tak wiem głupie to troche_ _nie dam rady jechac na obeznanie i wgl bo jest 40 km ode mnie :/) POMOŻE KTOŚ? (2019/10/12 15:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Romuald55


1 litr tej zanęty+100 ml atraktora+200 ml konopii prażonych.Domocz tak żeby zanęta była sypka,dopiero pościśnięciu się zbrylała.Przetrzyj przez sito.Dodaj ta glinę przetartą przez sito,dokładnie wymieszaj i przetrzyj jeszcze raz.Coś tam połowisz.Dobrze by dodać 100 ml topionej pinki.To są orientacyjne proporcje. (2019/10/13 20:21)

pstrag222


Obecnie raczej używaj ubogiej mieszanki 1;2 lub 3 z ziemią i glina ruda. Możesz też dodać zamiast nich gliny competition. Jokers pinka trochę konopi gotowanych. I masz mieszankę uniwersalna. Obecnie nasz rynek jest dość wyrównany prawie i polowisz na każdą firmowa mieszankę. Ale każdy ma swoich faworytów. Ja sam lubię zapachy ziołowe jesienią. (2019/10/14 18:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jelec52


białe robaki mam dodać ?

Tak, najlepiej w kolorze czerwonym, płoć takie lubi szczególnie o tej porze roku. (2019/10/15 21:10)