Zanęta na lina

/ 16 odpowiedzi
Witam wszystkich. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą zanęte na lina. Co do niej dodać? Łowie na starorzeczu. Woda jest tam raczej płytka i płynie całkiem wolno.
cienki002


Z czystym sumieniem z kolegą @getka polecamy zanętę firmy Anpio. Seria, która jest zabójczo skuteczna na naszym łowisku to grugo-frakcyjna seria SELECT. Niepowtarzalny słodko-ziołowy zapach, i większe cząstki mieszanki(w tym pellet) jakos wyjątkowo działają na nasze prosiaczki. Zajrzyj na nasz kanał, efekty mówią same za siebie :) https://youtu.be/FJMGgEzOZUY. Tu w filmie krótko omówiona sama zanęta, a dobre wyniki po jej zastosowaniu polecam zobaczyć w filmie pt. Nocna Zasiadka. Pozdrawiam. (2015/06/20 17:54)

cienki002


Dodam tylko, że zanęta jest trudna do zdobycia, przynajmniej w mojej okolicy, ale warto się za nią nabiegać. (2015/06/20 19:13)

pawel-tyszkiewicz


A czy to nie jest trochę za gruba zanęta do koszyczka i co jeszcze do tego dodać. (2015/06/20 22:44)

Wespin


Można dodać do każdej zanęty kawałki dżdżownic lub zmiażdżone ślimaki, białe robaki, kukurydza i pinki, też się dobrze spisują. (2015/06/21 08:19)

cienki002


Do koszyka była stosowana przy połowie leszczy, gdzie kolega miał, jak wspomniał w filmie, super wyniki w postaci 2kg ryb w ilości 5-10 na zasiadce, ale jeżeli chodzi o starorzecze i połów lina, to proponuję splawik, chyba że musisz dorzucić do miejsca daleko od brzegu, wtedy jeżeli nie ma za dużo mułu(a w takim łowisku to raczej norma), zostaje nam koszyk. Jeżeli chodzi o dodatki, to my łowiąc na tą zanęte nie dodajemy nic. Czasami kukurydzę, ale zazwyczaj leci tylko to co jest w paczce. Jeżeli chcesz coś dorzucić, to te dodatki o których wspomniał Kolega wyżej, są jak najbardziej mile widziane. (2015/06/21 14:07)

pawel-tyszkiewicz


A jest możliwość kupna tej zanęty w Pułtusku lub przez internet. (2015/06/22 17:02)

Jędrula


A jest możliwość kupna tej zanęty w Pułtusku lub przez internet.








Kolego , idź do sklepu , poproś o jakąś zanętę lin-karaś , dodaj białych robaków i kukurydzy konserwowej , nie szukaj jakiegoś złotego środka bo taki nie istnieje . Od siebie mogę polecić zanętę Dragon zielony lin-karaś , bardzo dobra mieszanka . (2015/06/22 17:35)

Jigsaw14


Tak jak napisał Jędrula Dragon zielony lin karaś na moich łowiskach jest najlepszą zanętą dodaje zawsze białych robaków, kukurydzy, czerwonych i trochę pieczywa fluo i lin i ja zadowolony:),co ciekawe u mnie na łowiskach czasem i węgorze wchodzą w tą zanętę wiec nocki tez są wesołe :) (2015/06/23 09:41)

mis2900


O jakim zielonym Dragonie mowa ? Bo jak się nie mylę jest zielony Magnum , oraz zielony Elite.

Ja u siebie stosuję coś takiego jak Traper sekret marcepan , która także jest zielona ;) (2015/06/23 12:52)

Jigsaw14


Ja zawsze łowię na zielonego Magnuma :) nawet nie spotykałem się z zielonym Elite, muszę u siebie w sklepie spytać jak by był to muszę spróbować :) (2015/06/23 13:46)

Jędrula


O jakim zielonym Dragonie mowa ? Bo jak się nie mylę jest zielony Magnum , oraz zielony Elite.

Ja u siebie stosuję coś takiego jak Traper sekret marcepan , która także jest zielona ;)






Mowa o serii Magnum . Polecam tą zanętę dopalić cynamonem , prażonymi  i sproszkowanymi goździkami , melasą i coco belge . Zanęta staje się najskuteczniejszą na jaką łowiłem , podchodzą wszystkie białe ryby bez wyjątku .

(2015/06/23 14:44)

u?ytkownik146378


zieloną magnum stosuje mój znajomy i ma czym się pochwalić                     http://wedkujzdominikiem.pl/ (2015/06/25 22:36)