Zaloguj się do konta

Zanęta na leszcza-opinie?

utworzono: 2014/07/17 14:06

Cześć wszystkim.
Wybieram się w najbliższy weekend nad jezioro Sławianowskie okolice Sławianowa.
Mam zamiar łowić leszcze.Jakią zanętę doradzicie aby szybko zwabić ryby jaka przynęta.Nie mam możliwości wcześniejszego zanęcenia łowiska.Proszę o szybka odpowiedź.
[2014-07-17 14:06]

Jędrula

http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=zan%EAtanaleszcza [2014-07-17 14:15]

saviano

Funkcja szukaj na forum nie gryzie, jak przedmówca głosi ;-)

[2014-07-17 14:27]

nizgor

Na leszcza bardzo dobra na szybkie i krótkie wypady będzie zanęta MVDE Super Crack Bream Brown, ma ona waniliowy aromat. A jeśli wolisz coś tańszego to polecam zanętę Robinson Bream - Leszcz żółty. [2014-07-18 09:06]

a do zanęty co najlepiej wrzucić aby utrzymać długo ryby w łowisku
[2014-07-18 11:16]

Jędrula

Dodaj pinki lub białych robaków , warto też pomyśleć o coco belge .

[2014-07-18 11:24]

SVT

a do zanęty co najlepiej wrzucić aby utrzymać długo ryby w łowisku

Kukurydza, pęczak, tylko nie przesadzaj z ilością. Możesz się też spodziewać lina i karasia, jeżeli użyjesz truskawkowego i malinowego atraktora. Pęczakiem jak zaczniesz nęcić zrób nie wielki dywan, później w to samo miejsce kukurydza. Ja ostatniej nocki wypłoszyłem Leszczyki zrywając sporego osobnika, ale w zamian weszły karasie i liny.

[2014-07-18 16:28]

U mnie blogu znajdziesz odpowiedzi na większość pytań.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-07-20 07:29]

ryukon1975

[2014-07-20 07:35]

szymek84

witam tez używam tego atraktora jednak zaneta to u mnie dragon magnum i tu łącze leszcza z płocią wrzucam jeszcze pinki i kukurydze aby drobnica  mi nie wyjadała pozdrawiam wszystkich [2014-07-20 12:32]

tylko że ja mam zamiar łowić na jeziorze a to jest zanęta na rzekę.
Mam jeszcze jedno ważne pytanie.
Późnym wieczorem mam zamiar przestawić się na węgorza, czy jeśli dodam suszoną krew to nie odstraszy leszczy.
A co do wypadu to został przełożony na za dwa tygodnie z powodów rodzinnych.
[2014-07-20 13:50]

tstaros

Ja na swoim jeziorku stosuję mieszankę zanęt, przykładowo mieszam Arpio leszcz+ Arpio płoć czarna. Całość mieszam z ziemią (ryba nie najada się tak szybko jak samą zanętą), dodaję trochę kuku, czasem pinki bądź białych. [2014-07-20 15:34]

mis2900

Witam ,

Ja stosuję jako podstawę Traper Specjal Leszcz lub Dragon Elite Leszcz. Do tego melasa lub dowolny atraktor piernikowy. Dodaję też kukurydzę , płatki owsiane , troszkę bułki tartej i pokruszone płatki kukurydziane. Na haczyk kanapka biały+ kuku , ewentualnie czerwony + biały.

Pzdr. [2014-07-20 17:50]

Lujski

ja dzisiaj rano rzucilem 2 garsci peletu truskawkowego - w koszyk ładowalem tez zanete truskawkowa ( nie z tych najtanszych) - leszcze 35-40 cm mi brały na 2,3 biale robaczki - w momencie gdy mi sie konczyla ta zanęta truskawkowa dosypałem jakies zanęty leszczowej (mialem końcówke z piątku) i wtedy brania leszczy sie skończyły, a zaczeły wzdręgi ..
[2014-07-20 18:41]

A oto moja leszczowa zanęta:

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,leszczowa-zaneta-z-firma-dragon,77084
[2014-07-20 19:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia