Zaloguj się do konta

Zanęta na zawody-oceńcie.

utworzono: 2011/05/13 18:02
Igor98

Witam wędkarzy w tą niedzielę mam zawdy wędkarskie spławikowe o puchar burmistrza.Mam parę pytań.Będę łowił na bata 7m.Mam problem z zanętą jutro jadę na trening z zanętą trapera na leszcza.Którą zanętę lepiej wybrać.Byłem dzisiaj w sklepie wędkarskim i sprzedawca mówił że wczoraj połowili karpie1.Zanęta
Traper leszcz 1kgZiemia z kretowiska 1kgZanęta nawilżona melasą Dodam konopie ziarna z puszki trapera2.Zanęta na leszczaLorpio leszczZiemia z kretowiska 1kgZanęta nawilżona melasą Dodam konopie ziarna z puszki trapera3.Zanęta na płoćTraper lub lorpio płoć 1kgZiemia z kretowiska 1kgKonopie prażone nie ziarna 1/3
[2011-05-13 18:02]

Mógłbyś się wysilić, poszukać i wpisać swój wątek w już rozpoczętę na ten temat. A jest tego mnóstwo. [2011-05-13 18:04]

JAQU

...BYŁOBY LEPIEJ GDYBYŚ PODRZUCIŁ JAKA GŁĘBOKOŚĆ TWOJEGO ŁOWISKA, CZY LESZCZ JEST RYBĄ DOMINUJĄCĄ, CZY JEST SPORO PŁOCI, JAKIE DNO CZY TRZEBA PRZYCIEMNIAĆ ZANĘTE ZIEMIĄ? TO WAŻNE INFORMACJE, PŁOĆ JEST PO TARLE, W JEDNEJ WODZIE JUŻ DOBRZE BIERZE W INNEJ JESZCZE CHORUJE PO TARLE, LESZCZ ZACZYNA SIE TRZEĆ, JA BYM NASTAWIŁ SIĘ, JEŚLI MIAŁBYM WYBRAĆ KTÓRYŚ Z TWOICH ZESTAWÓW ZDECYDOWANIE TEN TRZECI.

PODRZUĆ INFO POMOGĘ WIĘCEJ

HEJ

[2011-05-13 18:32]