Zaloguj się do konta

Zanęta na zawodyproszę o porady.

utworzono: 2011/08/14 22:47
Arekfan

witam wybieram się na zawody i nie wiem jakiej zanęty użyć jakiej firmy i co do niej dodać chciał bym łowić karpie i może japońce przeważnie dlatego że 2 tygodnie temu było wpuszczane 400 kg karpiproszę o pomoc!!!! [2011-08-14 22:47]

jarek95

Witam Ja bym spróbował jakąś gotową zanęnte z trapera polecam wanilie do tego trochę kukurydzy i białych robaków.Pozdrawiam [2011-08-14 23:03]

Arekfan

czy mogła by być zanęta trapera na karpia do tego dodać kukurydzę ,pinki ,ochotki i dodatek do  zanęt    płatki leszczowo -karpiowe i pieczywo pomarańczowe lub arachid 

Płatki leszczowo-karpiowe - znakomita mieszanka, gruba frakcja niezbędna na duże ryby karpiowate do 50% pieczywo pomarańczowe   -  niezbędny dodatek do zanęt pobudzający ryby do żerowania do 15%Arachid  -  poprawia walory smakowe i pracę zanęty do 10%  

[2011-08-15 09:30]

bednar14

witam wybieram się na zawody i nie wiem jakiej zanęty użyć jakiej firmy i co do niej dodać chciał bym łowić karpie i może japońce przeważnie dlatego że 2 tygodnie temu było wpuszczane 400 kg karpiproszę o pomoc!!!!

A jaka rybka dominuje w tym zbiorniku??Jeżeli nie jest to karp to nie ma sensu się na niego nastawiać
[2011-08-15 10:09]

Arekfan

na tym zbiorniku dominuje karp 2 miesiące temu wędkarz wyłowił 17 kilowego a 2 tygodnie temu wpuścili 400 kg karpi [2011-08-15 10:18]

Zaneta na karpia:
Zaneta Big Carp naturalna 1kg.
Zaneta Gold Series Select 1kg.
Biszkopt zolty 400g.
Arachid 400g.
Maczka orzechowa 200g.
TTX Makuch kukurydziany 400g.
Ekstrakt Orzech Tygrysi 250ml.

A na japonca zanete lin karas.
[2011-08-15 11:37]

Arekfan

a ta zanęta co napisałem może być
[2011-08-15 13:18]

bednar14

a ta zanęta co napisałem może być

Tą zanętę co ty przedstawiłeś to możesz użyć do łowienia rekreacyjnego jeżeli chcesz na zawodach coś osiągnąć to zainwestuj w lepszą markę i droższe zanęty ja bym zastosował cos takiego

Lorpio Grand Prix Carp lub Lorpio Magnetic Carp
Pieczywo Fluo lub mix
Biscut jasny lub miodowy
Troszkę Konopi
Atraktor zapachowy o aromacie wanili,scopex lub truskawka
I do zanęty wsypał bym jeszcze kukurydzy i kolorowych robaczków
[2011-08-15 13:43]

Arekfan

Tą zanętę co ty przedstawiłeś to możesz użyć do łowienia rekreacyjnego jeżeli chcesz na zawodach coś osiągnąć to zainwestuj w lepszą markę i droższe zanęty ja bym zastosował cos takiego

Pieczywo Fluo lub mix
Biscut jasny lub miodowy
Troszkę Konopi
zamiast pieczywo Fluo  może być pomarańczowe lub żółte lub czerwone bo niewiem co to i co to biscut jasny lub miodowy konopia prażona czy ziarno? robaki to mogą być pinki i ochotki [2011-08-15 15:48]

Arekfan

Pieczywo Fluo lub mix
Biscut jasny lub miodowy
Troszkę Konopi
zamiast pieczywo Fluo  może być pomarańczowe lub żółte lub czerwone bo niewiem co to i co to biscut jasny lub miodowy konopia prażona czy ziarno? robaki to mogą być pinki i ochotki [2011-08-15 15:48]

Arekfan

Pieczywo Fluo lub mix
Biscut jasny lub miodowy
Troszkę Konopi

bednar14

Wszystko opisałem ci już na pw.
[2011-08-15 20:37]