Zanęta na zawody na stawie

/ 8 odpowiedzi
Witajcie drodzy koledzy!Mam taki problem , a więc wybieram się 12 sierpnia na zawody jest to prywatny staw ale najbardziej dominuje tam płoć leszcz i karp i sam nie wiem co zrobić żeby wygrać doradzcie mi jakieś najlepsze zanęty takie do 10zł na leszcza i jakieś dobre dodatki co prawda kupiłem coco-blage i konopie tylko niewiem czy jak wsypie coco-blage i konopie prarzone mielone razem do jednej zanety czy z tego mi nie wyjdzie sraka i tylko pogorsze zanęte a może dodać sam coco-blage do zanęty a konopi już nie sam nie wiem prosze o pomoc drodzy koledzy!!!!!!!!
u?ytkownik37148


1. zmień tytuł wątku2. Odpowiemy jeżeli spełnisz warunek z pkt.1 (2011/07/25 16:52)

Romuald55


Jeżeli Kolego chcesz wydać 10zł na zanętę i wygrać zawody to daj sobie spokój.Szkoda Twoich pieniędzy.Gdybyś miał choć 200zł to moglibyśmy udzielić Ci konkretnych rad. (2011/07/25 18:08)

faXc00L


Kup zanete lorpio special na leszcza, do tego wsyp konopie prazone> dokladnie wymieszaj> dosyp atraktor piernikowy(na pewno bedzie w sklepie). Kup melase w plynie . Jak bedziesz juz mial wszystko wymieszane( na sucho) to nalej w inny pojemnik wody i do tej wody dolej melasy. Dobrze wymieszaj i z stopniowo dodawaj do zanety(tak jak bys to robil z normalna woda). Leszcze to uwielbiaja. (2011/07/25 18:10)

u?ytkownik57785


Kup zanete lorpio special na leszcza, do tego wsyp konopie prazone> dokladnie wymieszaj> dosyp atraktor piernikowy(na pewno bedzie w sklepie). Kup melase w plynie . Jak bedziesz juz mial wszystko wymieszane( na sucho) to nalej w inny pojemnik wody i do tej wody dolej melasy. Dobrze wymieszaj i z stopniowo dodawaj do zanety(tak jak bys to robil z normalna woda). Leszcze to uwielbiaja.





W dyszce się nie zmieści............ (2011/07/25 18:15)

faXc00L


trudno, mniej sie nie da wydac . Za 10zl jak kolega wsponial wczesniej nic nie zrobisz, ale te zakupy zmiescisz w okolicach 40zl (2011/07/25 18:19)

dam621


nie nie mam wiecej kasy około 50 zł ale muwie żeby jedna zanęta kosztowała nie więcej niz 10 zł jakie proponujecie i co mam do nich dodac (2011/07/30 19:27)

Esox53


Jeżeli Kolego chcesz wydać 10zł na zanętę i wygrać zawody to daj sobie spokój.Szkoda Twoich pieniędzy.Gdybyś miał choć 200zł to moglibyśmy udzielić Ci konkretnych rad.


Bez przesady,rzeby przygotować dobrą zanęte na zawody nie potrzeba 200zł.Wystarczy 60-80zł.Kupując dobrą zanęte nie musisz dodawać dodatków ani atraktorów,a po za tym skład zanęty nie jest najważniejszy,ważniejsze jest jej podanie i technika łowienia.

(2011/07/30 19:42)

dam621


Ile to mnie wyniesie??? (2011/08/02 10:54)