Zaloguj się do konta

Zanęta na zawody-co powiecie o takiej kompozycji?

utworzono: 2011/08/19 16:24
karolek03

witam! w niedziele mam zawody splawikowe na Jeziorze.Woda jest niezbyt czysta,
do 2 -2,5m glebokosci,a dno raczej porosniete rosinnoscia i mam taka mieszanke :

-zaneta TRAPER grand prix PLOĆ
-konopie prazone (trapera)
-Anyż (trapera)
-pieczywo fluo czerwone (trapera)
- pinki
-ewentualnie troche ziemi dla przyciemnienia.

co sadzicie o takiej zanecie ? czy jest dobra ?

a i co myslicie o tym zeby w drugim wiaderku zrobic zanete na leszcza (lorpio) ?
czy tak mozna zrobic w jednym lowisku ?

P.S w tym jeziorze dominuje glownie ploc i troche zadziej wlasnie leszcz.

dzieki za wszelkie porady,pozdrawiam.
[2011-08-19 16:24]

karolek03

i co nikt nie pomoze ?
[2011-08-19 18:58]

okonek1235

Witam, najlepiej pojedż przed zawodami na to łowisko i sprawdzisz jak zachowuje sie zanęta, bo tak to ci nikt nie doradzi, nakazdym łowisku jest inaczej, ja stosuję zanęty trapera płoć secret czarną i trapera leszcz razem to mieszam i dodaje paczkę płatków owsiannych, konopie prażone, biszkopt miodowy, aromat płociowy rouch,coco belge i melasę koprową i u mnie to się sprawdza niewiem jak bedzie uciebie powodzenia na zawodach. [2011-08-19 19:03]

okonek1235

Witam, najlepiej pojedż przed zawodami na to łowisko i sprawdzisz jak zachowuje sie zanęta, bo tak to ci nikt nie doradzi, nakazdym łowisku jest inaczej, ja stosuję zanęty trapera płoć secret czarną i trapera leszcz razem to mieszam i dodaje paczkę płatków owsiannych, konopie prażone, biszkopt miodowy, aromat płociowy rouch,coco belge i melasę koprową i u mnie to się sprawdza niewiem jak bedzie uciebie powodzenia na zawodach.

PS. Nawilżaj stopniowo tzn. na 2kg zanęty dodaj około  1,5 litra wody złowiska gdzie odbędą się zawody,zanete wymieszaj nasucho i podziel wodęna 3 razy,po pierwszam razie wymieszaj i odczekaj około 15 minut aby  zanęta nasiąkła itak dalej na końcu przetrzyj przez sito. [2011-08-19 19:10]

arekde

Zapytaj ryb nie nas ;-) [2011-08-19 20:42]

karolek03

Witam, najlepiej pojedż przed zawodami na to łowisko i sprawdzisz jak zachowuje sie zanęta, bo tak to ci nikt nie doradzi, nakazdym łowisku jest inaczej, ja stosuję zanęty trapera płoć secret czarną i trapera leszcz razem to mieszam i dodaje paczkę płatków owsiannych, konopie prażone, biszkopt miodowy, aromat płociowy rouch,coco belge i melasę koprową i u mnie to się sprawdza niewiem jak bedzie uciebie powodzenia na zawodach.

PS. Nawilżaj stopniowo tzn. na 2kg zanęty dodaj około  1,5 litra wody złowiska gdzie odbędą się zawody,zanete wymieszaj nasucho i podziel wodęna 3 razy,po pierwszam razie wymieszaj i odczekaj około 15 minut aby  zanęta nasiąkła itak dalej na końcu przetrzyj przez sito.

Dzieki bardzo napewno zastosuje sie do twoich porad.Pozdrawiam.
[2011-08-20 10:39]

okonek1235

Witaj karolek03 napisz jak było na zawodach.

[2011-08-21 19:13]