Zaloguj się do konta

Zanęta na płoć na wody stojące

utworzono: 2011/04/13 22:27
zaru

Cześć. mam mały problem i nie bardzo wiem co zrobić.chciałbym zrobic dobrą zanente na płoć ale niewiem co pomieszać. prosze poradzcie coś. Będe łowił na wodzie stojącej. a to co posiadam.zanenta traper - płoć ,coco-belge,atraktor anyz,atraktor płoc expert,pastoncino czerwone,odchody gołębie,atraktor kolendra. to wszystko trapera. mam jeszcze vanille gardonix gros gardons- sensasa. Będzie biały i pinka. wiem, zeby były efekty trzeba doswiadczenia ale i moze mnie sie uda z tym mixem.mam zmieszać wszystko czy moze cos wybrac ?. prosze o podpowiedz.dzieki i połamania kija. [2011-04-13 22:27]

Mateusz997Pila

Co za dużo to nie zdrowo :))
Te atrakatory to masz w płynie tak?
Zanęta, anyż, kolendra, coco belge i na koniec daj tą wanilię, do zanęty wsyp pinki.
Nic skomplikowanego, u mnie ta zanęta może się sprawdzić a u Ciebie już nie.. Musisz cały czas próbować co raz to nowych patentów. W wędkarstwie uczysz się na błędach.
pozdrawiam i powodzenia
[2011-04-14 12:57]

zaru

atraktory mam w proszku [2011-04-14 21:14]

endriut

Witam!

Ja do tej zanęty na płoć dodałbym tylko trochę konopii i zamiast pastocino czerwonego trochę chlebka  lub bułki fluo czerwonej + trochę bazyli i oczywiście pineczki...

Pozdrawiam i połamania.

[2011-04-14 21:35]

ala

Cześć. mam mały problem i nie bardzo wiem co zrobić.chciałbym zrobic dobrą zanente na płoć ale niewiem co pomieszać. prosze poradzcie coś. Będe łowił na wodzie stojącej. a to co posiadam.zanenta traper - płoć ,coco-belge,atraktor anyz,atraktor płoc expert,pastoncino czerwone,odchody gołębie,atraktor kolendra. to wszystko trapera. mam jeszcze vanille gardonix gros gardons- sensasa. Będzie biały i pinka. wiem, zeby były efekty trzeba doswiadczenia ale i moze mnie sie uda z tym mixem.mam zmieszać wszystko czy moze cos wybrac ?. prosze o podpowiedz.dzieki i połamania kija.

OMG!!!!!!!! Jaki Ty masz problem Chłopie! zaparz płatki dodaj czosnku(tylko nie główkę!) i odpisz  aa i kto Ci polecił tak cudowną zanętę?-chyba kurwa  jakieś nawiedzony...sorry....................
[2011-04-14 22:23]

zaru

raczej nikt mi nie polecił. sam kupilem i chcialbym cos z tego zestawic . [2011-04-14 22:36]

ala

raczej nikt mi nie polecił. sam kupilem i chcialbym cos z tego zestawic .

wiec zrób prostą,naturalną zanętę anie żadne cuda-zaparz platki na sicie//upróż trochę bułki tartej na suchejpatelni--podziel na pół---do jednej dodaj trochę czosnku granulowanego-szczypta! a do drugiej tyle samo kolędry[zmiażdżonej]  a na hak wiesz co i nęć w 2 miejscach.pozdrawiam
[2011-04-14 22:53]

ala

raczej nikt mi nie polecił. sam kupilem i chcialbym cos z tego zestawic .

wiec zrób prostą,naturalną zanętę anie żadne cuda-zaparz platki na sicie//upróż trochę bułki tartej na suchejpatelni--podziel na pół---do jednej dodaj trochę czosnku granulowanego-szczypta! a do drugiej tyle samo kolędry[zmiażdżonej]  a na hak wiesz co i nęć w 2 miejscach.pozdrawiam

albo ugotuj pęczaku dodaj szfranu...itp.itd.no i pytaj-wszyscy Ci pomogą-tak myślę
[2011-04-14 23:11]

zaru

dzieki bardzo za odpowiedzi. ale chodziło mi o MOJE składniki,  co moge z tego zestawic zestawic .chyba sie troszke niezrozumielismy. ale dzieks. pozdrawiam [2011-04-15 17:15]