Zaloguj się do konta

Zanęta na lina- Traper vs Lorp

utworzono: 2014/06/30 17:46
jezioro213

Witam! Wybieram się niedługo na lina z samego rana i nie wiem którą zanętę lepiej zakupić. Mam możliwość kupić: lin-karaś, bądź karp-lin-karaś TRAPERA lub Lorpio magnetic tench red worm. Macie może jakieś doświadczenia związane z tymi zanętami? Którą według was jest bardziej skuteczna na lina? (Będę łowił na czerwone robaki). [2014-06-30 17:46]

Jędrula

Mamy doświadczenia z tymi zanętami ale co Ci Kolego mam powiedzieć ? Obie dobrze się spisują na moich wodach to nie znaczy , że u ciebie tez dadzą rade . Tutaj bardziej chodzi o dodatki '' na lina '' . [2014-06-30 18:09]

unix

witam
A na moim łowisku Liny wchodzą w halibuta karpiowego Lorenca. Dodaję jeszcze troszeczkę śmierdziucha, białych, dendrobeny pocięte, niewiele kuku i pęczek białych na haku nr12.
Co u Ciebie się sprawdzi tego nie wie nikt jak Jędrula już napisał. Kwestia prób w łowisku i cierpliwości naszej :)
[2014-06-30 18:49]

Witam! Wybieram się niedługo na lina z samego rana i nie wiem którą zanętę lepiej zakupić. Mam możliwość kupić: lin-karaś, bądź karp-lin-karaś TRAPERA lub Lorpio magnetic tench red worm. Macie może jakieś doświadczenia związane z tymi zanętami? Którą według was jest bardziej skuteczna na lina? (Będę łowił na czerwone robaki).

Na moich łowiskach lorpio sprawdza się bardzo dobrze ale niestety nie mogę tego powiedzieć o mieszance lorpio magnetick z przeznaczeniem na lina. Ja zdecydowanie wybrał bym coś z trapera albo dragona. Właśnie dzisiaj wstawię artykuł z moją skuteczną linową mieszanką skomponowaną z głównych baz firmy dragon.

Pozdrawiam Boczny trok
[2014-06-30 21:08]