Zanęta na lina- Traper vs Lorp

/ 3 odpowiedzi
Witam! Wybieram się niedługo na lina z samego rana i nie wiem którą zanętę lepiej zakupić. Mam możliwość kupić: lin-karaś, bądź karp-lin-karaś TRAPERA lub Lorpio magnetic tench red worm. Macie może jakieś doświadczenia związane z tymi zanętami? Którą według was jest bardziej skuteczna na lina? (Będę łowił na czerwone robaki).
Jędrula


Mamy doświadczenia z tymi zanętami ale co Ci Kolego mam powiedzieć ? Obie dobrze się spisują na moich wodach to nie znaczy , że u ciebie tez dadzą rade . Tutaj bardziej chodzi o dodatki '' na lina '' . (2014/06/30 18:09)

unix


witam
A na moim łowisku Liny wchodzą w halibuta karpiowego Lorenca. Dodaję jeszcze troszeczkę śmierdziucha, białych, dendrobeny pocięte, niewiele kuku i pęczek białych na haku nr12.
Co u Ciebie się sprawdzi tego nie wie nikt jak Jędrula już napisał. Kwestia prób w łowisku i cierpliwości naszej :) (2014/06/30 18:49)

użytkownik102837


Witam! Wybieram się niedługo na lina z samego rana i nie wiem którą zanętę lepiej zakupić. Mam możliwość kupić: lin-karaś, bądź karp-lin-karaś TRAPERA lub Lorpio magnetic tench red worm. Macie może jakieś doświadczenia związane z tymi zanętami? Którą według was jest bardziej skuteczna na lina? (Będę łowił na czerwone robaki).Na moich łowiskach lorpio sprawdza się bardzo dobrze ale niestety nie mogę tego powiedzieć o mieszance lorpio magnetick z przeznaczeniem na lina. Ja zdecydowanie wybrał bym coś z trapera albo dragona. Właśnie dzisiaj wstawię artykuł z moją skuteczną linową mieszanką skomponowaną z głównych baz firmy dragon.


Pozdrawiam Boczny trok (2014/06/30 21:08)