Zaloguj się do konta

Zanęta na leszcza - uniwersalna czy Traper

utworzono: 2010/01/24 19:41
Szczupak11

jak mysilicie jaką zanęte najlepiej stosowaci na leszczyka uniwersalną czy trapera bo na umiwersalną mi biorą inne ryby czase wezinie leszcz a na trapera troche lepiej jaką inną stosowaci [2010-01-24 19:41]

waldziu12

Do uniwersalnej Trapera dodaj atraktora Eynde Brasen Carmel i do tego trochę białych i kuku jak chcesz możesz dodać
[2010-01-25 16:06]

korzun04

Napisz Kolego z sensem i po POLSKU o co CI chodzi, bo nijak nie mogę pojąć........!!!!!

Może poproś rodziców.............

[2010-01-25 18:56]

He,he,he.Rzeczywiście,ni cholery nie można zrozumiec o co chodzi. Prawdopodobnie o zanętę na ryby.
[2010-01-25 19:18]

Szczupak11-może troszke interpunkcji?? No i te końcówki typu " stosowaci"....... Nie podkreśla Ci błędnie napisanych wyrazów?
[2010-01-25 19:20]

Szczupaku , napisz gdzie moczysz kija . Jak jest to jezioro , to niestety trzeba go poszukać a jak woda komercyjna to te plewy musisz trochę okrasić najlepiej jokersem .
[2010-01-25 22:32]

marcoss82

Dla mnie Traper sie troszke popsuł... no ale jak już chesz łowić leszczyki na trapera  to polecam:

1 kg. ZANĘTA TRAPER GOLD EXPERT  + 0,2 kg copra melasa + 0,1 kg konopie prażone + gożdzik z cynamonem lub wanilje..pinki i castersy w zanęcie..   Jest to niedroga zanęta ale nawet skuteczna na leszcza!!!

[2010-02-02 00:23]

sumik95

ja tez kupiłem taka zanete uniwersaln i bede mieszał z otrębami kukurydziannymi wanilia i cynamonem
[2010-07-03 12:09]

Bartecco

Sumik95- nie wiem czy to dobry pomysł zmieszać dwa zapachy ze sobą, np. u mnie na akwenie świetnie leszcze biorą na wanilię i świetnie biorą na goździki z cynamonem (to jak się zmiesza to pachnie jak piernik) ale razem to nie wiem, nie próbowałem, ale zawsze warto eksperymentować ;)
Pozdr.
[2010-07-03 14:13]

Arci70

Nie myśleliście Koledzy o jakimś konkursie ortograficznym( piszę do korzun04, Michal39) ? Pisze chłopak jak potrafi, i być może dysleksja, dysgrafia uniemożliwia mu prawidłowe pisanie. Udzielcie się w temacie jeżeli macie coś do powiedzenia, bo portal ten jest stworzony w tym celu.

Na leszczowego Trapera też Ci Szczupak11 będą brały inne białe ryby. Ciężko Ci będzie wyselekcjonować jeden gatunek.

[2010-07-03 16:23]

przemo1980

Kolego Michał39 zobacz jak napisałeś wyraz żel w poście " No to" odnośnie meczu Portugalia-Hiszpania i Ronaldo i jak będzie wszystko grało z Twoją pisownią to dopiero się czepiaj innych. [2010-07-03 18:56]

Mosiadz23

Ja ci powiem szczerze, że nikt nie wie co w danym okresie leszcz sobie lubi pojeść na jedne zanęty trafisz bardzo dużo sztuk a na inne nic dlatego często się pisze ( wędkarz siedział obok mnie i wyciągał jedną za drugą a ja od czasu do czasu) wystarczyło, że miał inna zanętę coś innego na haku i tyle musisz jeździć i wyczuć rybę zobaczyć na co są dobre wyniki pozdrawiam i życzę wytrwałości przyda się :)
[2010-07-03 19:59]

 zaneta typowo leszczowa wabi inny bialoryb skutecznie a zaneta na przyklad na ploc wabi slabo leszcze - nie jest to wypraktykowane przeze mnie - gdzies to wyczytalem - pzdr
[2010-07-03 20:03]

kargul

witam ja od poczatku swojej p[rzygody z wedkarstwem stosuje zanety trapera i efekty mam

na leszcza polecam zanete leszczowa z dodatkiem zanety plociowej oczywiscie wszystkie zanety firmy traper mozna dodac ewentualnie atraktora leszcz bream expert firmy traper i zaneta gotowa heh

:P polamania kija pzdr

[2010-07-03 20:31]

marcino

Witam.

Napisz kolego gdzie łowisz (woda stojąca ,rzeka) i  jaką metodą .

Ważne jest odpowiednie przygotowanie zanęty i dodatki - pinka, białe , kastery , a na leszcza dobry jest czerwony robak - cięty.

Trzeba próbować z różnymi dodatkami i przyzwyczaić rybe do danej zanęty a i systematycznie podnęcać.

Na portalu jest wiele ciekawych przepisów odnośnie przygotowania przynęty- zanęty .

Temat zanęt jest dość obszerny i na rynku mamy bardzo wiele producentów zanęt.Wszystko zależy od zasobności naszego portwela.

Ja używam raczej tych tańszych i próbując samemu je wzbogacać. Używałem kiedyś zanęt firmy Traper , ale swojego czasu ich jakość się pogorszyła. Jest to moje zdanie i być może koledzy odnoszą sukcesy na tą zanęte . Od jakiegoś czasu zmieniłem firme na Ampio i na moich łowiskach się sprawdza (feder - rzeka choć i na zbiornikach miałem dobre efekty).

Pozdrawiam i życzę udanych połowów.

[2010-07-03 22:33]