Zanęta na karpie na stawy i na zalew

/ 25 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam. Jaką zanętę polecacie na Karpie ? Będę łowił nad Stawem i nad Zalewami..
wiktor-galimski


Jędrula, juz po raz kolejny wykazujesz się swoją głupotą, jako pierwszy komentujesz czyjś wątek nie wnosząc żadnej potrzebnej informacji, weź się ogarnij!

Nie jestem zagorzałym karpiarzem ale polecić mogę zanętę karpiową Trapera, dodaję do niej jeszcze białe robaki, kukurydzę, rozdrobnione kulki proteinowe. (2014/04/27 13:20)

Jędrula


Jędrula, juz po raz kolejny wykazujesz się swoją głupotą, jako pierwszy komentujesz czyjś wątek nie wnosząc żadnej potrzebnej informacji, weź się ogarnij!

Nie jestem zagorzałym karpiarzem ale polecić mogę zanętę karpiową Trapera, dodaję do niej jeszcze białe robaki, kukurydzę, rozdrobnione kulki proteinowe.

 

 

 

Kolego , chyba się zagalopowałeś sugerując mi , że jestem głupi . Sam komentujesz mój post nie rozumiejąc jego znaczenia . To kolejne z pytań na które na tym portalu można znaleźć w dziesięć sekund przynajmniej sto odpowiedzi . Po drugie zadawanie tego pytania to czyste lenistwo na które właśnie się nabrałeś . Uważaj kogo nazywasz głupcem i czytaj miedzy wierszami bo może Ciebie ktoś określi głupim .

 




(2014/04/27 14:02)

perwer


Jędrula, juz po raz kolejny wykazujesz się swoją głupotą, jako pierwszy komentujesz czyjś wątek nie wnosząc żadnej potrzebnej informacji, weź się ogarnij!

Nie jestem zagorzałym karpiarzem ale polecić mogę zanętę karpiową Trapera, dodaję do niej jeszcze białe robaki, kukurydzę, rozdrobnione kulki proteinowe.




 a gówno prawda -właśnie podałeś przepis jak połowić leszcza....

 Jak kolega zanęcił by karmą dla psa mocząną w wodzie wcześniej ,to ma więcej wspólnego z nęceniem karpia niż Twój przepis mądraliński ....Tak że czepiasz sie Jędrusia ,a sam daleko odbiegasz od celu.
(2014/04/27 14:40)

JKarp


Ja użyłbym BAIT TECH CAMO BUCKET HI-ATTRACT CARP PELLETS zalanego CORN STEEP LIQUOR 250 ML WYCIĄG Z KUKURYDZY oraz BOILIE GLUGS STRAWBERRY BERGAMOTTA 250 ML, do tego deczko IMPERIAL BAITS CARPTRACK AMINOPELLETS 1 KG 15 MM.BAIT TECH CAMO BUCKET KRILL & TUNA METHOD  też nie zaszkodzi dodać jako czynnik wiążący.
JK
(2014/04/27 14:45)

kucus22


Jędrzeju, Darku poluzujcie trochę, szkoda nerwów;)
Synek jest od miesiąca na forum, a już "potrafi" ocenic człowieka z drugiej strony monitora...
Widac jasnowidz z niego w dodatku zdaję się, że wiedzą wędkarską zmiażdżyłby mistrzów... (2014/04/27 14:49)

Jędrula


Ja użyłbym BAIT TECH CAMO BUCKET HI-ATTRACT CARP PELLETS zalanego CORN STEEP LIQUOR 250 ML WYCIĄG Z KUKURYDZY oraz BOILIE GLUGS STRAWBERRY BERGAMOTTA 250 ML, do tego deczko IMPERIAL BAITS CARPTRACK AMINOPELLETS 1 KG 15 MM.BAIT TECH CAMO BUCKET KRILL & TUNA METHOD  też nie zaszkodzi dodać jako czynnik wiążący.
JK      Tak czy siak , pytanie jest  jakie jest ale Janusz przesadziłeś . Tych hieroglifów to nawet fizjonom nie odczyta :)

(2014/04/27 14:52)

Jędrula


Jędrzeju, Darku poluzujcie trochę, szkoda nerwów;)
Synek jest od miesiąca na forum, a już "potrafi" ocenic człowieka z drugiej strony monitora...
Widac jasnowidz z niego w dodatku zdaję się, że wiedzą wędkarską zmiażdżyłby mistrzów...

 

 

 

 

 

 

Tak jest ,złość piękności szkodzi :)

 







(2014/04/27 14:53)

JKarp


Ja użyłbym BAIT TECH CAMO BUCKET HI-ATTRACT CARP PELLETS zalanego CORN STEEP LIQUOR 250 ML WYCIĄG Z KUKURYDZY oraz BOILIE GLUGS STRAWBERRY BERGAMOTTA 250 ML, do tego deczko IMPERIAL BAITS CARPTRACK AMINOPELLETS 1 KG 15 MM.BAIT TECH CAMO BUCKET KRILL & TUNA METHOD  też nie zaszkodzi dodać jako czynnik wiążący.
JK      Tak czy siak , pytanie jest  jakie jest ale Janusz przesadziłeś . Tych hieroglifów to nawet fizjonom nie odczyta :)
No jak mam dostać po nosie jak Ty to wolałem się przyłożyć ;-)
JK (2014/04/27 14:57)

Jędrula


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?! (2014/04/27 15:02)

JKarp


No ja wróciłem godzinę temu. Listę podpisałem, jedno branie miałem ale ta pogoda br... cały czas deszcz.JK (2014/04/27 15:08)

MadmaxM4


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?!



ja np. zabijam czas rozszyfrowując kod Janusza :)

u mnie pada deszcz, przelotny co prawda ale jak dla mnie przyjemność z wędkowania psuje... (2014/04/27 15:09)

przemo1980


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?!



Jędruś wiesz jak ja unikam wędkowania w weekendy ,a jeszcze w okresie letnim. Nie lubię !!! (2014/04/27 15:10)

Jędrula


No ja wróciłem godzinę temu. Listę podpisałem, jedno branie miałem ale ta pogoda br... cały czas deszcz.JK

 

 

 

 

 

A u mnie piękne słońce :) Widać , że tej Warszawy nawet pogoda nie lubi :)

 



 

(2014/04/27 15:10)

u?ytkownik102837


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?!



O właśnie trafnie zadane pytanie. Przydało by się gdzieś pojechać, ale niestety ja nie mam czasu na dłuższą zasiadkę a na dwie godzinki nie opłaca się jechać 30km bo tyle musze jechać na najbliższe łowisko. No ale cóż odbije się w majówke :)

Połamania !!! (2014/04/27 15:11)

Jędrula


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?!



ja np. zabijam czas rozszyfrowując kod Janusza :)

u mnie pada deszcz, przelotny co prawda ale jak dla mnie przyjemność z wędkowania psuje...

 

 

 

 

hehehe , kod hehehe , to prawda :)

 






(2014/04/27 15:12)

Jędrula


A tak a propos zanęty karpiowej , karpi , ryb , jezior i rzek ! Co my tu robimy w taka pogodę i jeszcze do tego w niedzielę ?!



Jędruś wiesz jak ja unikam wędkowania w weekendy ,a jeszcze w okresie letnim. Nie lubię !!!




Wiem byku o czym mówisz , wiem:( (2014/04/27 15:13)

notaki


Ja użyłbym BAIT TECH CAMO BUCKET HI-ATTRACT CARP PELLETS zalanego CORN STEEP LIQUOR 250 ML WYCIĄG Z KUKURYDZY oraz BOILIE GLUGS STRAWBERRY BERGAMOTTA 250 ML, do tego deczko IMPERIAL BAITS CARPTRACK AMINOPELLETS 1 KG 15 MM.BAIT TECH CAMO BUCKET KRILL & TUNA METHOD  też nie zaszkodzi dodać jako czynnik wiążący.
JK



A zasmażka ????? Gdzie jest zasmażka ????!!!!!!!! :D :D :LOL :D (2014/04/27 15:14)

MadmaxM4


kolega z innego wątku też potrzebuje pomocy


http://forum.wedkuje.pl/f,zaneta-na-wielkie-plocie,752504,0.html#0 (2014/04/27 15:16)

JKarp


Takie tam z ryb bez zasmażki ;-)JK (2014/04/27 15:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jędrula


Janusz ,widzę na zdjęciu , ze lubisz używać wibratora ? Tylko jakieś FI duże ....hmmm?

(2014/04/27 15:21)

notaki


takie tam z ryb... bez ryb :D (2014/04/27 15:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jędrula


ŁOŁ ! Widoczek wzorowy :) (2014/04/27 15:30)

konrad443


Lorpio magnetic carp powinna być łatwo dostępna, a cena nie przekraczać 20 zł. Polecam na pewno się sprawdzi. (2014/04/27 18:03)