Zaloguj się do konta

Zanęta MVDE na rzekę

utworzono: 2018/02/05 22:07
benq220

Może i zadam banalne pytanie lub takie które już gdzieś się przetaczało,
Otóż,
Jak co roku zaopatrzyć się muszę w dobrych kilkanaście kilo zanęty, a standardowo stawiałem zawsze na zanęty kleniowe i jaziowe,
Jako że łowię na rzece Parsęcie gdzie głębokość nie przekracza 1,5 m i uciągu około 10g na liściu przy przepływance,chciałbym się tym razem zaopatrzyć w zanętę leszczową, wiem że są w tej rzece oprócz troci jeszcze piękne leszcze *z moim rekordem 2,45 kg :
chcę uwybrać markę MVDE, co wy na to, jakiej użyć?
łowię tyczką i batem z nurtu
za każdą podpowiedź będę wdzięczny [2018-02-05 22:07]

fishark

Zanęty Marcella są bardzo dobre. Mi świetnie sie sprawdza leszczowy Lorpio w połączeniu z leszczowym Marcellem (1:1) + koniecznie czerwnone pieczywko fluo oraz kukurydza z puszki etc. [2018-02-06 00:19]

benq220

zastanawiałem się nad zaneta mvde Gold dobry wybór? [2018-02-06 19:17]

Alister

Dobry wybór. Gold Pro Bream właśnie w rzekach sprawdza się najlepiej. Na indywidualne, rekreacyjne łowienie, wystarczy połączyć ją w proporcji 1:1, z tanimi zanętami leszczowymi Lorpio, albo Traper. Gold Pro bardziej rozcieńczony, wyraźnie gorzej wabi ryby. Możesz oczywiście stosować tą zanętę w czystej postaci, jeżeli koszty nęcenia nie są dla Ciebie istotne. Inne "wypasione" połączenia to: Gold Pro + Turbo Black w proporcji 2:1, albo Gold Pro + Gros Gardons (Sensas) w proporcji 2:1, lub 3:1(należy to sprawdzić doświadczalnie na swoim łowisku). No i oczywiście ziemia/glina, stosownie do siły nurtu + wkładka mięsna. [2018-02-06 21:09]

benq220

dlatego zastanawiałem się dlaczego by nie zastosować jej w czystej postaci. koszta jak koszta, nie ganiam po zawodach bo w moim wspaniałym województwie takowych nie ma po prostu, zazdroszcze tym co nawet startują w PLWS . chodzę po prostu rzadziej ale konkretniej. A zanęty MDVE testuję po raz pierwszy więc im więcej opinii tym lepiej. Dzięki za poradę Alister
  [2018-02-06 21:20]

Jakub Woś

Gold świetna. Polecam również Record Breme Silver. [2018-02-06 21:39]

benq220

ale ta breme silver też warto w czystej postaci stosować czy z czymś mixować? [2018-02-06 21:44]

atutteam

ja polecam Moselle szczególnie na rzeki warto zwrócić uwagę na zanętę Praxx lub Canal Brasem a jeżlei chcesz coś na klenia jazia bądź brzane polecam Barbre special [2018-02-07 16:15]

benq220

okey. mam temat do przemyśleń. wielkie dzieki [2018-02-07 20:28]

Jakub Woś

ale ta breme silver też warto w czystej postaci stosować czy z czymś mixować?

Ja zazwyczaj stosuję w czystej postaci [2018-02-07 21:29]

piotrs95

Osobiście proponuję mieszankę Sensas Gros Gardons 1 op + MVDE GOLD PRO 1 op.  [2018-02-25 17:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia